Pomyje

Pomyje występujące w snach nie zwykle nie są pozytywnym omenem. Sen o pomyjach zazwyczaj stanowi zapowiedź okresu pełnego wyzwań oraz ciężkich czasów. Najbliższe dni będą dla Ciebie o wiele gorsze niż zwykle, pech i niepowodzenia staną się teraz Twoim chlebem powszednim.

Podstawowe znaczenie snu o pomyjach:

Jeśli widzisz pomyje w snach oznacza to, że powinieneś uważać na wszystko, co robisz. Bowiem najmniejszy błąd w Twoim życiu może kosztować Cię krocie.

Rozlane pomyje we śnie to zapowiedź życiowych smutków i zgryzot. Osoba bliska Twemu sercu wykorzysta Cię oraz opowie się po stronie Twoich wrogów. Jeśli wchodzisz w rozlane pomyje jest to oznaką, że w najbliższym czasie spotka Cię osobiste nieszczęście.

Picie pomyj według sennika jest zapowiedzią utraty zdrowia, choroby w kręgu bliskich bądź nieszczęścia. Tego typu sen przeważnie nie ma pozytywnych konotacji. Stanowi ostrzeżenie przed gorszym okresem w życiu śniącego.

Kąpiel w pomyjach w marzeniach sennych jest zapowiedzią trudnego etapu w życiu śniącego. Bliska osoba zaskoczy Cię swym niepoprawnym zachowaniem oraz roszczeniową postawą co spowoduje, że zerwiesz z nią kontakty na długi czas. Być może nawet poznasz nową osobą, która stanie się Twoją ostatnią deską ratunku.

Pozbywanie się pomyj lub czyszczenie z nich podłogi stanowi zapowiedź powrotu do rzeczywistości po długim czasie życiowego nieładu i trosk. Twoje życie nabierze wreszcie barw po tym jak zmieniło się na gorsze.

Pomyje w senniku mistycznym:

Sennik mistyczny interpretuje pomyje jako zapowiedź nadejścia złych czasów. Beztroska jaka towarzyszyła Ci w życiu zakończy się bezpowrotnie a Ty zaczniesz patrzeć w przyszłość z wielkim strachem. Powrót do dawnego życia będzie możliwy jedynie wtedy, gdy Twoje nastawienie do życia zmieni się na bardziej pozytywne.

Zobacz także:

  • Kara
  • Łój
  • Monopoly