Sennik Pomidor

Pomidor we śnie symbolizuje szczęście domowego ogniska oraz wieczną harmonię. Może również świadczyć o skrywanym, płomiennym romansie, który wkrótce dopiero się rozwinie. Według sennika pomidory odzwierciedlają własne, indywidualne podejście do życia. W negatywnym znaczeniu sen o pomidorach reprezentuje natomiast niespełnione nadzieje.

Spis treści:

 1. Jedzenie pomidorów
 2. Sadzenie pomidorów
 3. Zrywanie pomidorów
 4. Zgniłe pomidory
 5. Częstowaniu kogoś pomidorami
 6. Pole pełne pomidorów
 7. Uprawa pomidorów w doniczce
 8. Gotowanie pomidorów
 9. Rzucanie pomidorów
 10. Kupowanie pomidorów
 11. Kradzież pomidorów
 12. Zielone pomidory

Szczegółowe znaczenie snu o pomidorze:

Jeśli widzisz we śnie pomidory jest to znak, że Twoje oczekiwania względem szybkiego zakończenia pewnego projektu będą znacznie większe niż wysiłek, który włożysz w jego realizację. Dlatego niemalże pewne jest, że nie osiągniesz swojego celu w wyznaczonym terminie. Brak samokrytycyzmu oraz uczciwego podejścia do pewnych delikatnych kwestii sprawią, że zaczniesz obwiniać innych za poniesione porażki oraz błędy z przeszłości. W innym znaczeniu sen o jedzeniu pomidorów wieszczy, że potajemnie skrywana miłość ujrzy wreszcie światło dzienne.

Co oznacza sen o jedzeniu pomidorów:

Jedzenie pomidorów we śnie jest oznaką, że skrywasz przed najbliższym gronem towarzyskim swoją miłość. Prawdziwy romans już wisi w powietrzu jednak Ty w głębi duszy nie chcesz się przyznać do jego istnienia. Gdy sam jesz pomidory może to oznaczać, że związek miłosny zakończy się małym skandalem. Jeśli widzisz jak ktoś inny je pomidory, wówczas oznacza to, że pomożesz bliskiej osobie przezwyciężyć emocjonalny, moralny bądź finansowy kryzys. Pomożesz Jej łatwiej przejść przez ten trudny okres w życiu.

Sen o sadzeniu pomidorów:

Sadzenie pomidorów we śnie oznacza, że w najbliższym czasie będziesz bardzo zajęty. Przestaniesz wreszcie narzekać na nudę gdyż otworzą się przed Tobą drzwi, które pomogą nawiązać Ci świetne kontakty z niezwykle wartościowymi ludźmi. Jeśli śnisz, że widzisz jak inni ludzie sadzą pomidory jest to znak, że Twoje lenistwo stanie się przyczyną pojawienia się niezwykle trudnego okresu w Twoim życiu. Z czasem jednak wszystko ulegnie poprawie jeśli tylko obudzisz w sobie chęć do pracy. Sen o sadzeniu pomidorów zwiastuje śniącemu także dobre zdrowie oraz samopoczucie.

Sen o zrywaniu pomidorów:

Kiedy śnisz, że zrywasz pomidory oznacza to, że Twoja cierpliwość w pewnej sprawie będzie Ci się bardzo opłacać. Jeśli dasz sobie trochę więcej czasu zapewne już niedługo podejmiesz możliwie najlepsze decyzje w swoim życiu. Sen o zbieraniu pomidorów świadczy także o Twojej dojrzałości emocjonalnej. Z uwagi na to, że jesteś domatorem, w chwilach smutku najlepiej poczujesz się rodzinnym domu w gronie najbliższych.

Zgniłe pomidory w snach:

Sen o zgniłych pomidorach świadczy o tym, że liczysz na poprawę beznadziejnej sytuacji, w której od pewnego czasu się znajdujesz. Prawdopodobnie pragniesz bardziej przyłożyć się do pewnego projektu, który został dotknięty przez wielki kryzys. I tylko dzięki Twojej pracy otrzymasz od życia drugą szansę, aby wszystko powróciło do stanu równowagi i było jak dawniej. Zgniłe pomidory w marzeniach sennych wieszczą także, że zaczniesz rozsiewać o kimś złośliwe plotki.

Co oznacza sen o częstowaniu kogoś pomidorami:

Sen, w którym częstujesz kogoś pomidorami nie jest pozytywną wróżbą i wieszczy Ci, że przypadkowo odkryjesz czyjś sekret. Być może nawet znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie co całkowicie sparaliżuje Twoje życiowe plany.

Sen o polu pełnym pomidorów:

Jeśli śnisz, że widzisz pole pełne pomidorów oznacza to, że oddalisz się od swych bliskich. Choć do tej pory poświęcałeś w swoim życiu najwięcej czasu na zdobywaniu nauki, pracy oraz bogactwa to teraz nadszedł czas, aby powrócić do życia rodzinnego oraz pielęgnowania swoich wartości duchowych.

Co oznacza w snach uprawa pomidorów w doniczce:

Sen o pomidorach rosnących w doniczce oznacza, że musisz przestać martwić się problemami innych ludzi i poświęcić więcej czasu samemu sobie. Zbyt długo stawiałeś cudze sprawy ponad własnymi pragnieniami dlatego w końcu dojdziesz do wniosku, że nadszedł czas, aby postawić siebie na pierwszym planie. Uprawa pomidorów oznacza również, że zaczniesz czerpać radość z przyziemnych spraw oraz osiągniesz życiową stabilizację, która stanie się dla Ciebie kluczem do upragnionego sukcesu.

Co oznacza sen o gotowaniu pomidorów

Sen, w którym widzisz, jak ktoś inny gotuje pomidory, oznacza, że będziesz dumny z ukochanej osoby, która odniesie wkrótce wielki sukces.

Sen o rzucaniu pomidorami

Jeśli śnisz, że rzucasz w kogoś pomidorami jest to znak, że rozczarujesz się na bliskim przyjacielu. Osoba z Twojego bliskiego otoczenia obrazi Cię jednak nic jej nie powiesz gdyż nie będziesz chciał wywoływać niepotrzebnych scen.

Co oznacza kupowanie pomidorów we śnie:

Sennik zdradza, że sen, w którym kupujesz pomidory wieszczy, że już niedługo odwiedzi Cię ukochana osoba, której długo nie widziałeś lecz jej obecność bardzo Cię ucieszy. Poczujesz się w jej obecności niezwykle przyjemnie i komfortowo.

Kradzież pomidorów:

Sen o kradzieży pomidorów nie jest dobrym znakiem gdyż wieszczy problemy finansowe. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z powodu nadmiernych wydatków znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Zielone pomidory w snach:

Sen o zielonych pomidorach jest oznaką, że posiadasz ogromną siłę duchową, przez co wiele ludzi w pełni Ci ufa oraz bardzo Cię szanuje. Zielone pomidory według sennika są także oznaką czystej duszy. Świadczą o tym, że starasz się żyć z dala od negatywnych emocji takich jak złość, wściekłość, nienawiść i zazdrość. Mogą także oznaczać, że w pewnej kwestii wykażesz się brakiem dojrzałości życiowej. Sennik zdradza, że zielone pomidory wieszczą, iż rozczaruje Cię osoba, w której pokładałeś spore nadzieje, może to dotyczyć zarówno członka najbliższej rodziny jak i współpracownika, z którym prowadzisz wspólne projekty.

Malinowe pomidory to w marzeniach sennych znak, że zaznasz szczęścia w miłości.

Pomidory koktajlowe są w snach oznaką pomyślności i życiowej sielanki.

Czerwone pomidory według sennika wieszczą, że rozkwitnie w Tobie płomienne uczucie.

Pomarańczowe pomidory stanowią w snach przestrogę, by uważać na swoje zdrowie.

Smażenie pomidorów świadczy o tym, iż niepotrzebnie łudzisz się, że w Twoim życiu coś się zmieni na lepsze.

Podlewanie pomidorów w snach jest zapowiedzią ożywienia kontaktów z ważną osobistością.

Krojenie pomidorów w plastry wskazuje na to, że zamiast ulegać owczemu pędowi zaczniesz wieść spokojne i wygodne życie.

Dojrzałe pomidory świadczą o tym, że zyskasz wiele w oczach otoczenia.

Niedojrzałe pomidory w snach są oznaką, że ktoś z Twojego otoczenia będzie bardzo próbował utrudnić Ci życie.

Rozgniecione pomidory wieszczą kłopoty w sferze uczuć takich jak miłość bądź przyjaźń.

Zobacz także:

 • Zakrystia
 • USG
 • Dorzecze