Polityk

Sen o polityku symbolizuje władzę oraz rywalizację, może również wróżyć podjęcie nowych wyzwań. Według sennika polityk może stanowić zapowiedź, że staniesz się świadkiem czyjegoś wzrostu bądź upadku. Według sennika polityk może również stanowić ostrzeżenie przed uwikłaniem się w szemrane interesy ze strony podstępnej osoby. W innym znaczeniu politycy pojawiający się w snach mogą wróżyć, że znajdziesz w sobie odwagę, aby urzeczywistnić jeden ze swych pomysłów, o którym myślisz od dawna.

Znaczenie snu Polityk

Bycie politykiem

Kiedy śnisz, że jesteś politykiem, jest to znak, że zamienisz się w kogoś, kim gardziłeś przez długi czas. Taki sen najczęściej symbolizuje oszustwo. Według sennika bycie politykiem wieszczy, że staniesz przed dylematem moralnym bądź prawnym i będziesz musiał wybrać, którą podążać z dróg.

Spotkanie z politykiem

Wpadniesz w tarapaty, które zniechęcą Cię do podjęcia ważnego działania, przez co będziesz zmuszony jak najszybciej się poddać. Taki sen może także wróżyć, że rozmaite opinie, które zaczniesz wygłaszać nie wszystkim przypadną do gustu.

Romans z politykiem

Kiedy śnisz, że masz romans z politykiem, wówczas jest to znak, że uwierzysz w puste obietnice bardzo przekonującej osoby, lecz po pewnym czasie zrozumiesz swój błąd. Uważaj, bo przez drobne nieporozumienia ukochana osoba może stracić do Ciebie zaufanie.

Rozmowa z politykiem

Sen o rozmowie z politykiem świadczy o tym, że obawiasz się krytyki pod swoim adresem, przez co coraz częściej unikasz wyrażania własnych opinii. Kiedy poczujesz odrobinę wolności, wreszcie zrzucisz ciężar, który wciąż sprawia, że stoisz w miejscu. W innym znaczeniu taki sen może również oznaczać, że wkrótce będziesz musiał wreszcie zaakceptować fakt, że wiele z Twoich planów nie powiedzie się.

Znany polityk

Sen o znanym polityku wskazuje, że stale pozwalasz innym brać udział we własnych bitwach, lecz sam trzymasz się z daleka, aby nikt miał Ci niczego do zarzucenia w przyszłości. Uważaj jednak, aby ludzie nie nazwali Cię tchórzem, ponieważ nie będziesz miał z kim świętować swojego sukcesu.

Jakie znaczenie snu o polityku możemy odnaleźć w senniku mistycznym?

Polityk pojawiający się w snach oznacza, że chcesz, aby ludzie wreszcie usłyszeli Twój głos. Starasz się o dobre imię i reputację, aby więcej osób Ci ufało. Według sennika polityk według znanej symboliki wskazuje, że nie chcesz robić czegoś, nad czym zupełnie nie masz kontroli. Jednak kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie może okazać się bardzo trudne.

Zobacz także:

  • Ninja
  • Por
  • Sprawdzian