Poeta

  Poeta we śnie jest symbolem kreatywności, uczuciowości, twórczej natury oraz życia pełnego nadziei. Sen wskazuje także na na ukryte radości, które mogą kryć się w przyziemnych zadaniach jakie śniący wykonuje na co dzień. Często jest to również znak świadczący o tym, że należy czerpać przyjemność z prostych rzeczy i nie smucić się z powodu drobnych niepowodzeń.
  Gdy widzisz poetę jest to znak, że ktoś zainspiruje Cię do podjęcia nowych zmian w życiu, które wzbudzą w Tobie wiele emocji. Jednak budowanie na nich swojej przyszłości może nie być dobrym pomysłem, bowiem wiele będzie zależało od Twojego wewnętrznego wyciszenia i spokojnej atmosfery pracy.
  Jeśli widzisz jak poeta pisze wiersze, wówczas sen stanowi zachętę do podjęcia nowego wyzwania w życiu.
  Poeta recytujący wiersz to znak, że do Twojego życia uczuciowego wkradnie się posucha, jeśli zatem planujesz ważną sercową decyzję nie wahaj się, tylko przystąp do działania.
  Rozmowa z poetą wyraża pragnienie zaimponowania komuś, kto jest obojętny na Twoje podchody i adorację. Być może jest to spowodowane tym, że za bardzo skupiasz się na negatywnych stronach życia i nie dostrzegasz tego, co masz.
  Martwy poeta to zapowiedź zmartwień i wypalenia zawodowego, które niebawem zacznie Ci doskwierać.
  Jeśli jesteś poetą, wówczas sen stanowi zapowiedź dylematu moralnego, przez który Twoje uczucia będą się zmieniać niemalże co chwilę.

Zobacz także:

 • Związek
 • Sad
 • Pokojówka