Podrzutek

  Sen o podrzutku ma zwykle negatywne znaczenie i najczęściej jest wyrazem strachu przed samotnością bądź porzuceniem. W niektórych sytuacjach sen oznacza również strach przed niesprawiedliwością. Podrzutek w marzeniach sennych jest również wyrazem tęsknoty za prawdziwym życiem rodzinnym, posiadaniem bezpiecznej przystani oraz bliskością drugiego człowieka. Bywa oznaką wyrzutów za zmarnowane chwile w życiu, żalu oraz rozczarowania również w miłości.

Szczegółowa interpretacja snu o Podrzutku:

  Widok podrzutka we śnie zapowiada niewierność w związku. Prawdopodobnie Ty lub Twój partner ulegniecie pokusie cudzołóstwa. Zamiast ulegać krótkotrwałej przyjemności powinieneś pomyśl raczej o skutkach oraz wyrządzonych szkodach.
  Sen, w którym to Ty jesteś podrzutkiem oznacza, że czujesz się z jakiegoś powodu odrzucony. Najczęściej jest to związane z rozstaniem, oraz Twoim brakiem akceptacji zaistniałej sytuacji. Pomimo, że minęło już dużo czasu, Ty nadal nie możesz zrobić kroku do przodu.
  Opieka nad podrzutkiem oznacza we śnie, że ktoś źle odczyta Twoje intencje. Pomimo, że często zdarza Ci się pomagać innych oraz zawsze stawiasz czyjeś potrzeby przed własnymi to pewna osoba zaatakuje Cię i postawi w niezręcznej sytuacji.
  Sen o pobiciu podrzutka symbolizuje wstyd. Prawdopodobnie potraktujesz kogoś z góry nie zważając na jego uczucia, przez co możesz mieć później wyrzuty sumienia.
  Adoptowanie podrzutka we śnie jest symbolem wrażliwości oraz człowieczeństwa. Możliwe, że w najbliższym czasie udzielisz komuś bezinteresownej pomocy bądź dasz pokaźny datek na cele charytatywne. Nie żeby wcześniej Ci się to nie zdarzało, ale po prostu pewne wydarzenie chwyci Cię za serce i stanie się dla Ciebie impulsem do podjęcia dalszych działań. Sen stanowi również przypomnienie, aby pamiętać, że to co dla Nas może wydawać się drobnostką, innym może uratować życie, albo chociaż znacząco je poprawić.
  Karmienie podrzutka odzwierciedla w marzeniach sennych poczucie samotności. Jeżeli obecnie nie jesteś w związku to takie odczucia są zupełnie naturalnie i mogą oznaczać, że że po prostu brakuje Ci bliskości drugiej osoby. Jeżeli jednak pozostajesz w związku partnerskim, to taki sen zwiastuje, że Waszą wzajemną relację czeka kryzys. Zastanów się zatem, czy nie warto szczerze porozmawiać z partnerem o własnych potrzebach i o tym co Cię najbardziej niepokoi.