Podkład

Podkład w senniku odczytywany jest jako zapowiedź nadchodzących zmian. Jest to znak, że musisz jak najszybciej musisz zrobić przegląd swoich dotychczasowych przedsięwzięć i stworzyć ramy dla kolejnych zadań w przyszłości. Sen o podkładach zwykle nawołuje śniącego do rozpoczęcia życiowego remanentu.

Znaczenie snu o podkładzie:

Podkład do makijażu zgodnie ze znaną interpretacją snów jest oznaką, że pragniesz się pod kogoś podszyć bądź zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Tak czy inaczej źle czujesz się w swojej skórze i chcesz być inaczej postrzegany przez swoje otoczenie.

Podkład muzyczny to zwykle w snach pozytywny zwiastun wieszczący radosne imprezy, szczęście i życiowe przyjemności. Jeśli pragniesz wyjść zwycięską ręką z impasu, który wkrótce zacznie Ci doskwierać, najpierw będziesz musiał ograniczyć swoje nałogi i złe przyzwyczajenia.

Podkłady higieniczne to w marzeniach sennych znak, że martwisz się o swoje zdrowie lecz nie do końca wiesz w jaki sposób podejść do tematu diagnostyki. Być może kluczem do całej sytuacji może okazać się rozmowa z kimś bliskim bądź bardziej doświadczonym od Ciebie.

Zepsuty podkład we śnie oznacza, że ważne fundamenty Twojego życia, które budowałeś z tak wielką pasją runą w najmniej spodziewanym momencie. Naprawa może potrwać zbyt długo, dlatego też szanuj i pielęgnuj to, co udało Ci się do jet pory osiągnąć i wyhodować.