Podjazd

  Podjazd występujący w snach jest oznaką pragnienia dokończenia zapoczątkowanego niegdyś dzieła. Sen skłania śniącego do wykonania mozolnej pracy, dzięki której będzie miał On szansę szybciej zbliżyć się do swojego celu. Sennik podaje, że podjazd jest także wyrazem chęci ukrycia czegoś, co nie powinno w żadnym wypadku ujrzeć światła dziennego. Jednak zamiatanie pod dywan wszystkich problematycznych spraw z przeszłości może mieć w ostatecznym rozrachunku tragiczny finał.

Znaczenie snu o podjeździe:

  Jeśli śnisz, że widzisz podjazd, wówczas jest to zapowiedź życiowej stabilizacji, podjęcia nowych wyzwań oraz poprawy ogólnego stanu materialnego.
  Mycie podjazdu jest na ogół sygnałem do odnowienia dawnych relacji bądź wprowadzenia w życie nowych zmian, które do tej pory nie były realne do spełnienia.
  Gdy wjeżdżasz na podjazd jest to znak, że osiągniesz wyżyny swoich możliwości czego inni będą Ci zazdrościć. Pamiętaj jednak, że wprowadzenie w życie zbyt wielu zmian w jednym czasie może mieć skutek odwrotny do zamierzonego.
  Robienie podjazdu to w marzeniach sennych znak, że stworzysz sobie solidne podstawy, na których zbudujesz swoją przyszłość. Wszystko to okaże się możliwe dzięki wdzięczności i dobremu sercu osób, które bardzo Cię szanują i w razie potrzeby podadzą Ci pomocną dłoń.
  Jeśli w Twoim śnie przebijasz oponę na podjeździe, wówczas sennik zdradza, że w najbliższym czasie czeka Cię pasmo nieprzewidzianych i pechowych zdarzeń. Pamiętaj, że nie zawsze da się wszystkiemu zaradzić, niekiedy po prostu trzeba odpuścić.
  Podjazd wyłożony kostką odzwierciedla niestrudzoną i nieugiętą postawę śniącego wobec przeciwności losu, z którymi musi się ciągle mierzyć. Ostateczna walka zostanie wygrana tylko wtedy, gdy wszystkie sprawy zostaną uzgodnione oraz dopięte na ostatni guzik.