Sennik Pochodnia

Pochodnia w snach symbolizuje pewność siebie, oświecenie bądź zdolność do osiągnięcia sukcesu w życiu. Według niektórych senników pochodnie mogą oznaczać rozpoczęcie nowej drogi w życiu śniącego. Jest to także znak, że pojawi się okazja, by lepiej poznać własne lęki oraz spróbować z nimi walczyć. Jako, że pochodnia nieodzownie kojarzy się z ogniem, może ona również zapowiadać w snach gorący romans lub inne silne uczycie, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć.

  1. Widok pochodni
  2. Sen o noszeniu pochodni
  3. Kiedy we śnie inni niosą pochodnię
  4. Płonąca pochodnia
  5. Zgaszona pochodnia
  6. gaszenie-pochodni

Pochodnia w snach - znaczenie i interpretacja:

Widok pochodni

Sen, w którym widzisz pochodnię jest bardzo pozytywną wróżbą. Jest to znak że odniesiesz sukces w biznesie. Być może otrzymasz upragniony awans, który od dawna Ci się należał. Twoja ciężka praca w końcu zostanie nagrodzona. Oczywiście sukces zawodowy przyniesie również inne korzyści. Twoi znajomi będą traktować Cię z większym szacunkiem, chociaż jednocześnie nie uda Ci się pozbyć zazdrosnych spojrzeń z ich strony.

Sen o noszeniu pochodni

Niesienie pochodni w marzeniach sennych oznacza, że ktoś zacznie darzyć Cię miłością. Jest to zapowiedź, że znajdziesz osobę, z którą będziesz mógł się dzielić wszystkim, odnajdziesz swoją prawdziwą drugą połówkę. Szczęście będzie od Ciebie promieniało. Jest to również znak, że uda Ci się zrealizować własne pragnienia i cele.

Kiedy we śnie inni niosą pochodnię

Jeżeli we śnie widzisz inne osoby z pochodniami to taki sen wskazuje, że czeka Cię zażarta kłótnia z kolegą z pracy lub z przełożonym. Twardo będziesz obstawał przy swoim, nawet jeżeli ostatecznie okaże się, że nie miałeś racji. W ten sposób będziesz również chciał udowodnić swoją wartość oraz pewność siebie.

Płonąca pochodnia

Sen o płonącej pochodni reprezentuje powrót do porzuconego niegdyś planu. Stwierdzisz, że nastał dobry moment, by powrócić do dawnego pomysłu i zacząć go ponownie realizować. Alternatywnie sen o płonącej pochodni oznacza odnalezienie szczęścia w miłości. Spotka Cię ogromne szczęście, którym będziesz chciał się dzieli ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

Zgaszona pochodnia

Zgaszona pochodnia według senników ostrzega przed niepowodzeniem. Jest to zwiastun, że powinieneś zachować szczególną ostrożność we wszystkim co robisz, gdyż łatwo będziesz mógł popełnić błąd, który może Cię sporo kosztować.

Gaszenie pochodni

Jeżeli we śnie gasisz pochodnię to taki sen wieszczy rezygnację z wielkich planów. Niestety sprawy nie potoczą się po Twojej myśli i będziesz musiał jeszcze raz przemyśleć swoje marzenia i pragnienia. Do niektórych będziesz mógł powrócić w przyszłości, niestety te najważniejsze dla Ciebie przeminą bezpowrotnie. Chociaż to bardzo trudne, najlepiej będzie, jeżeli skupisz się na teraźniejszości zamiast snuć marzenia o przyszłości.

Zobacz również znaczenie snu ogień.