Płyta CD

Sen o płycie CD jest oznaką potrzeby doznania życiowej przyjemności bądź oznaką rozproszonej na zbędnych rzeczach energii i uwagi. Może również wskazywać na nowe możliwości, co oznacza, że osiągnięcie złożonych celów znajdzie się w zasięgu Twojej ręki. Warto zwrócić uwagę na to, że w zależności od rodzaju muzyki na płycie CD bądź jej tytułu znaczenie snu może być nieco inne. Alternatywnie płyta CD pojawiająca się we śnie ma podobne znaczenie do koła. Można więc spodziewać się analogii w samej interpretacji snu.

Szczegółowe znaczenie snu o płycie CD:

Widok płyty CD jest zwiastunem zawarcia nowych znajomości, które otworzą Ci drogę do lepszego życia pełnego przyjemności, miłych doznań i niesamowitych wrażeń.

Kupno płyty CD świadczy o tym, że brakuje Ci w życiu energii niezbędnej do podejmowania właściwych decyzji oraz kreatywnego myślenia.

Taniec przy płycie CD oznacza w snach, że działania pewnej osoby staną się dla Ciebie inspiracją do podjęcia dodatkowych zajęć.

Zepsuta płyta jest w snach negatywnym omenem oznaczającym załamanie się wewnętrznego świata opartego na stałych filarach oraz wzniosłych ideach.

Jeśli trzymasz swoją ulubioną płytę wówczas sennik zdradza, że jest to znak, że Twoje życie wkrótce nabierze wielu barw i stanie się o wiele lepsze i bogatsze niż dotychczas.

Odtwarzacz CD w marzeniach sennych świadczy o tym, że będziesz powtarzać pewne słowa jak zdarta płyta, jednak po pewnym czasie okaże się, że nic Ci to nie da.