Pliszka

  Sen o pliszce należy traktować jako znak ostrzegawczy, który wieszczy, że w Twoim życiu może wydarzyć się coś złego. Pliszka jest symbolem nieobliczalnej strony życia oraz wyrazem braku stabilizacji i równowagi. Jeśli miewasz w życiu trudności to świetnym sposobem na ich pokonanie jest rozmowa z innymi ludźmi, którzy w przeszłości mieli podobne doświadczenia co Ty, to właśnie oni mogą Ci pomóc.
  Jeśli pliszka była mała oznacza to, że Twoje pozytywne rozgorączkowanie w związku z licznymi zmianami w Twoim życiu udzieli się również innym.
  Gdy pliszka we śnie leci w Twoją stronę oznacza to, że weźmiesz udział w nietypowym i niezwykle szalonym przedsięwzięciu, które odbije się szerokim echem w Twoim najbliższym otoczeniu.
  Gdy śnisz, że pliszka była duża, wówczas magicznym zrządzeniem losu uda Ci się szybko osiągnąć to, czego inni pragną przez całe swoje życie.
  Kiedy pliszka we śnie leci blisko Twojej twarzy jest to znak, że Twoje problemy z czasem staną się bardzo trudne do rozwiązania i pochłoną wiele Twojego czasu.

Zobacz także:

 • Koks
 • Korek
 • Barak