Platyna

Platyna pojawiająca się we śnie wskazuje na duże ambicje śniącego, zapowiada ogromne sukcesy, nowe możliwości a także osiągnięcie stanu idealnej równowagi w życiu. Starożytne senniki informują, że sen o platynie jest pomyślnym omenem, który zwykle wieszczącym bogactwo.

Znaczenie snu o platynie:

Jeśli widzisz platynę we śnie oznacza to, że czujesz, że osiągnąłeś w życiu to, czego pragniesz. Twoja przyszłość rysuje się w samych kolorowych barwach, dlatego nie warto być na dłuższą metę zamartwiał się o rzeczy z goła mało istotne.

Uszkodzona platyna w marzeniach sennych stanowi ostrzeżenie, iż sytuacja, w której się znajdziesz będzie miała wiele wad. Rozwikłanie jej może okazać się dla Ciebie niezwykle trudnym zadaniem.

Gdy kupujesz platynę we śnie świadczy to, że spotkasz na swojej drodze kogoś, kto jest gruboskórny oraz twardy emocjonalnie. Z czasem przekonasz się jednak, że brak uczuć będzie jedynie pomocny w osiągnięciu wszystkich ważnych celów.

Sprzedaż platyny jest oznaką trudnych aczkolwiek niezwykle intratnych transakcji niekiedy z domieszką toksycznej mieszankę zazdrości i złośliwości ze strony kontrahentów.

Zobacz także:

  • Rozmiar
  • Efekt
  • Eter