Płatność

Płatności pojawiające się w snach możemy interpretować na dwie strony. Po pierwsze są one oznaką, że brak Ci zdolności do wykonania pogłębionej analizy i planowania rzeczy przed podjęciem niezbędnych działań. Z drugiej strony sen o płatnościach może obrazować Twoje wyrachowane wysiłki potrzebne do podjęcia ryzyka związanego z podejmowanymi działaniami bez względu na etyczne i emocjonalne skutki uboczne.

Znaczenie snu o płatności:

Jeśli dokonujesz płatności we śnie, wówczas oznacza to, że podejmiesz także kilka trafnych decyzji życiowych i dzięki temu rozwiążesz ważny problem, z którym do tej pory nie potrafiłeś sobie poradzić.

Gdy przyjmujesz czyjąś płatność to według sennika jest to ostrzeżeniem przed nadmiernym podejmowaniem ryzyka w życiu. Pamiętaj, że niekiedy najbardziej logiczna bądź korzystna finansowo decyzja niekoniecznie musi być prawidłowa.

Zaległa płatność we śnie jest to znak, aby otworzyć się na nowe możliwości i uczyć się na własnych błędach. Twoje wyrachowanie może stać się bowiem przyczyną podejmowania złych decyzji w życiu.

Duża płatność w marzeniach sennych to znak, że w pewnej kwestii uda Ci się wyważyć ryzyko dzięki czemu zaczniesz bardziej ostrożnie i starannie podejmować złożone wybory oraz planować różnego typu przedsięwzięcia.

Nieudana płatność to zgodnie z sennikiem znak, że kierowanie się jedynie logiką w żadnym stopniu nie przyczyni się do rozwiązania problemów emocjonalnych, z którymi się borykasz.

Jeśli w jakiegoś powodu nie możesz dokonać płatności, najwyższy czas, aby przestać polegać jedynie na własnym racjonalnym myśleniu gdyż tendencje do ignorowania własnych uczuć zaczną w końcu przysłaniać Twoje życie.