Platforma

    Platforma występująca w marzeniach sennych jest oznaką wyczerpania, ciężkiej pracy, zmagań oraz codziennego znoju. W snach jest symbolem dumy a także oznaką usilnego dążenia do osiągnięcia wyższego statusu społecznego.

Podstawowe znaczenie snu o platformie:

    Platforma wiertnicza w snach to znak, że podejmiesz się pracy, która może stanowić zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze w życiu, aspekty finansowe czy zdrowie i osiągnięcie równowagi emocjonalnej w życiu.
    Jeśli śnisz, że jesteś na platformie, wówczas oznacza to, że podstawy, na których opiera się całe Twoje życie mogą wkrótce runąć. Wygrasz jedynie wtedy, gdy zaczniesz współpracować z innymi ludźmi i zdasz sobie sprawę, że osiągniesz sukces jedynie pracy zespołowej.
    Jeśli w Twoim śnie stoisz na platformie według wiedzy, którą przedstawia sennik jest to zapowiedzią wyjazdu w dalekie strony, który odbędziesz jedynie dzięki pomocy i wsparciu osoby, którą doskonale znasz.
    Gdy spadasz z platformy to taki sen jest oznaką załamania wszystkich fundamentów, na których opierasz swoje dotychczasowe sukcesy i osiągnięcia. Tym razem nie wywiniesz się tak łatwo i jeśli podwinie Ci się noga, gra może szybko się skończyć.