Plandeka

Plandeka pojawiająca się we śnie najczęściej zwiastuje nadejście złych wieści. Prawdopodobnie sprawy urzędowe nie pójdą po Twojej myśli. Sny o plandece najczęściej są powiązane ze stanem naszego zdrowia, ale również w tym wypadku nie jest to najlepsza wróżba. Zwykle jest zapowiedzią drobnych dolegliwości, zwłaszcza jeżeli ostatnio zdarzało Ci się zaniedbywać własne zdrowie. Sennik mówi, że plandekę można traktować jako impuls służący do rozpoczęcia uprawiania jakiejś aktywności fizycznej. Pamiętaj tylko, że efekty przyjdą jedynie wtedy, gdy będziesz ją wykonywać regularnie.

Znaczenie snu o plandece:

Widok plandeki we śnie zwiastuje wydarzenie, które będzie miało na śniącego negatywny wpływ pod względem fizycznym i psychicznym. Możliwe również, że Twoi zwierzchnicy zaobserwują u Ciebie spadek formy, co może się negatywnie odbić na zaufaniu wobec Ciebie.

Nakładanie na coś plandeki w snach oznacza, że otaczają Cię życzliwi ludzie, z którymi w najbliższym czasie czeka Cię miłe spotkanie towarzyskie. Uważaj jednak, aby zbyt często nie wychodzić przed szereg, bo łatwo możesz do siebie kogoś zrazić i wtedy popadniesz w niełaskę całej grupy.

Przykrywanie kogoś plandeką zgodnie z sennikiem oznacza, że ktoś wyzna Ci miłość. Prawdopodobnie od dłuższego czasu ta osoba wysyłała Ci pewne sygnały jednak do tej pory pozostawałeś na nie obojętny lub ich nie dostrzegałeś.

Sen, w którym to Ty jesteś przykryty plandeką oznacza, że masz coś do ukrycia i boisz się, że inni dowiedzą się o tym. Starasz się, aby Twoja tajemnica jak najdłużej pozostawała nieodkryta, jednak wraz z upływem czasu będzie przychodzić Ci to coraz trudniej.

Zdejmowanie i zwijanie plandeki oznacza, że wdasz się w nieporozumienie z kimś, kogo bardzo szanujesz. Wasz wzajemny upór sprawi, że drobna kłótnia może przerodzić się w poważny konflikt. Jeśli jednak uda Ci się zawczasu załagodzić całą sytuację, nawet kosztem własnej porażki, to nie dojdzie do eskalacji powstałego nieporozumienia i cała sprawa rozejdzie się po kościach.

Rozdarta plandeka zapowiada w snach okres smutku. Być może niedawno rozstałeś się z partnerem i nie możesz się z tym pogodzić. Za wszelką cenę trzymasz się przeszłości, zamiast zrobić krok na przód i zacząć żyć dalej.

Kupno plandeki we śnie to dobry omen, świadczący o rozwiązaniu wielkiego problemu. Jest coś, co od dłuższego czasu nie daje Ci spokoju i nie możesz w żaden sposób znaleźć rozwiązania tego problemu. W końcu uda Ci się zapomnieć o tym zmartwieniu i spokojnie zacząć myśleć o własnej przyszłości.

Sprzedaż plandeki oznacza, że pewna zazdrosna osoba zepsuje Ci sporo krwi. Przede wszystkim zacznie podkopywać Twoją pozycję oraz umniejszać Twoim zasługom. Zamiast podejmować bezskuteczne próby walki lepiej postaraj się po raz kolejny udowodnić swoją wartość. Tylko w ten sposób przekonasz do siebie innych i cała sprawa będzie znajdzie pozytywny finał.

Zobacz także:

  • Drwa
  • Syrena
  • Lombard