Pisuar

  Sen, w którym widzisz pisuar jest wyrazem poczucia zawstydzenia oraz braku poszanowania dla własnej prywatności. Tego typu sny są bardzo powszechne, są także ściśle powiązane z wewnętrznymi pragnieniami i potrzebami ludzkiego organizmu. Sennik podaje, że pisuar może stanowić ostrzeżenie przed pojawieniem się uciążliwych dolegliwości zdrowotnych bądź ogólnego pogorszenia stanu zdrowia.

Szczegółowe znaczenie snu o PISUARZE:

  Kiedy widzisz w swoim śnie pisuar jest to zapowiedź, że zostaniesz niewłaściwie oceniony przez innych. Pamiętaj, by trzymać się z dala od wielkich plotkarzy, bo mogą oni sprawić, że Twoje życie stanie się bardzo uciążliwe.
  Jeśli powierzchnia wokół pisuaru widzisz mocz, wówczas jest to znak, że nie będziesz miał wystarczająco wiele czasu, aby skupić się na swoich celach.
  Jeśli śnisz, że nie sięgasz do pisuaru jest to zapowiedzią publicznego upokorzenia na własne życzenie. Sen stanowi bowiem przesłanie, że aby inni szanowali Ciebie, powinieneś najpierw zacząć szanować samego siebie.
  Gdy jesteś za wysoki a pisuar jest za nisko w marzeniach sennych oznacza to, że za bardzo skupiasz się na szczegółach swojego życia, ciągła analiza tych samych wydarzeń z czasem doprowadzi Cię jedynie do licznych frustracji. Sen jest także wyrazem braku relaksu i świeżego podejścia do wielu przyziemnych spraw.
  Sen, w którym oddajesz mocz do pisuaru jest oznaką, że w pewien sposób Twoje życie zacznie wymykać się spod Twojej kontroli.
  Jeśli widzisz przy pisuarze innych ludzi, wówczas sennik wieszczy, że zaczniesz wykazywać się antyspołecznymi zachowaniami, powrót do normalności będzie możliwy jedynie wtedy, gdy dostosujesz się do panujących wokół norm i zachowań.
  Kilka pisuarów to w snach to znak, że w pewnej sytuacji wykażesz się egoizmem oraz niepohamowaną żądzą posiadania cudzej własności.

Zobacz także:

 • Suchoty
 • Ryk
 • Temperówka