Piorunochron

Piorunochron w snach zwiastuje drastyczne zmiany w życiu śniącego. Jeśli przebywasz w miejscu, w którym nie ma piorunochronu oznacza to, że wstrząsną Tobą przemiany w Twoim życiu, które pozostaną poza Twoją kontrolą.

Piorunochrony w snach generalnie podkreślają błędy, niejasne informacje lub pomyłki, na które należy bardziej wnikliwie zwracać uwagę.

Szczegółowa interpretacja snu o piorunochronie:

Widok piorunochronu w marzeniach sennych to znak ostrzegawczy pochodzący od ludzkiej podświadomości, który mówi, aby nie spieszyć się z podejmowaniem ważnych decyzji oraz uważać na zadania, nad którymi pracujesz. W innym znaczeniu sen o piorunochronie oznacza, że Twoje wygórowane ambicje spełzną na niczym.

Piorun uderzający w piorunochron jest bardzo złowieszczym znakiem ponieważ zapowiada trudne wybory oraz niemożliwe do rozwiązania problemy. Generalnie możesz spodziewać się w najbliższym czasie samych złych wieści.

Montowanie piorunochronu na dachu w snach to znak, że jeżeli planujesz jakieś większe przedsięwzięcie, powinieneś najpierw się poradzić eksperta.

Demontaż piorunochronu w marzeniach sennych oznacza, że w Twoim życiu zajdą pozytywne zmiany.

Jeśli w swoim śnie widzisz wiele piorunochronów jest to znak, że czeka Cię w życiu nieustające pasmo porażek.

Sennik mistyczny:

Piorunochron jest oznaką życiowych wstrząsów oraz trudnych do pokonania barier. Może również zwiastować utrudnioną komunikację z osobami, z którymi wcześniej miałeś bardzo dobry kontakt. Jedynie wstrząsająca zmiana może przyczynić się do naprawienia dawnych relacji oraz wkroczenia w życiu na właściwe tory.