Piłka nożna

Piłka nożna pojawiająca się we śnie symbolizuje konfrontację, rywalizację oraz ambicję śniącego. Jeśli piłka we śnie ma kolor inny niż biały jest to zwykle oznaką niebezpiecznych iluzji. Sen o piłce nożnej wieszczy także, że projekt, który porzuciłeś musi zostać jak najszybciej ukończony. Sennik zdradza, że widok piłki nożnej jest oznaką hojnego i dobrego serca. Wskazuje także na to, że powinieneś ożywić starą przyjaźń, która w ostatnim czasie nie miała się dobrze. Piłka nożna w snach może także odnosić się do Twoich uczuć i emocji, które wywiera na Ciebie sport w rzeczywistym życiu. W innym znaczeniu sen o piłce nożnej odnosi się do męskiej agresji i dominacji. Może być także metaforą, iż istnieje problem, który należy jak najszybciej rozwiązać.

Znaczenie snu o piłce nożnej

Jeśli widzisz piłkę nożną we śnie wróży Ci to zwiększony pęd życia, który już nigdy nie powróci do swojej dawnej postaci.

Gwiazda piłki nożnej pojawiająca się w marzeniach sennych to zapowiedź realizacji własnych pragnień oraz osiągnięcie wyższego poziomu finansowego w przyszłości.

Mecz piłki nożnej we śnie wskazuje, iż pewna osoba z Twojego otoczenia narzuci na Ciebie wiele obowiązków. W przyszłości może się okazać, że jej nadrzędnym celem jest całkowite zdominowanie Twojej osoby.

Jeśli śnisz, że nie umiesz grać w piłkę nożną, wówczas oznacza to, że przeżyjesz głęboką frustrację z powodu bezowocnych wysiłków. Będziesz także musiał poradzić sobie z podjęciem szybkiej lecz niezwykle ważnej decyzji, która będzie od Ciebie wymagała głębszych przemyśleń.

Dryblowanie piłką jest w snach symbolem próżności oraz zapowiedzią daremnych wysiłków.

Gra w piłkę nożną sugeruje, że w niedalekiej przyszłości niespodziewanie otrzymasz dość duże pieniądze.

Jeżeli grasz w piłkę nożną z grupą przyjaciół to znak, że osiągniesz ważne cele osobiste dzięki pracy zespołowej.

Oglądanie jak inni grają w piłkę nożną według sennika świadczy o tym, że zazdrościsz przyjacielowi stanu jego posiadania.

Podarowanie komuś piłki nożnej w prezencie oznacza we śnie, że pomimo drobnych spięć pozostaniesz wierny swemu przyjacielowi.

Kupno piłki nożnej to w marzeniach sennych znak, że uda Ci się osiągnąć sukces jedynie pracą rąk własnych.

Tocząca się piłka nożna to zgodnie z tym, co mówi sennik wieszczy szereg podbramkowych sytuacji, które będą wymagały od Ciebie szybkich decyzji.

Agresywna gra w piłkę nożną według sennika świadczy o Twoim zaangażowaniu w realizację własnych pasji. Wróży w snach namiętne dyskusje oraz opowiedzenie się w pewnej sytuacji po jednej z dwóch zwaśnionych stron.

Gdy śnisz, że siedzisz na trybunach i oglądasz mecz, wówczas oznacza to, że będziesz mieć wielką satysfakcję z własnej pracy. Osiągniesz swoje cele w miarę zdobywania kolejnych postępów w swoim życiu.

Sen, w którym grasz w piłkę nożną na boisku piłkarskim reprezentuje Twoją konkurencyjną naturę. Może również oznaczać, że w pewnej dziedzinie swojego życia nie otrzymasz od bliskich odpowiedniej pomocy i wsparcia. Staniesz także przed wieloma wymagającymi wyzwaniami.

Koszenie boiska do piłki nożnej w snach odnosi się do Twojego pragnienia, aby zacząć od nowa porzucone hobby.

Zobacz także:

  • Bandaż
  • Plewy
  • Kaganiec