Sennik Pigwa

  Pigwa we śnie jest zapowiedzią smutku oraz straty. Możliwe, że pożegnasz się z kimś, kto miał na Ciebie wielki wpływ i kogo bardzo kochasz. Może być to członek rodziny, przyjaciel bądź mentor. Ten okres będzie bez wątpienia dla Ciebie bardzo trudny, ale nie powinieneś skupiać się na poniesionej stracie, tylko zacząć żyć dalej.
  Jeśli zbierasz pigwę we śnie jest to zapowiedzią bogactwa. Jesteś osobą niezwykle zaradną, która dąży w życiu do niezależności. Całe swoje życie podporządkowałeś posiadaniu odpowiedniej pozycji oraz majątku, a teraz jesteś na najlepszej drodze, by kontynuować swą misję.
  Sen o innych zbierających pigwy wieszczy konkurencję w pracy lub w życiu prywatnym. Prawdopodobnie ktoś, kto podszywa się pod Twojego przyjaciela będzie pragnął odebrać Ci to, co należy do Ciebie.
  Jedzenie pigwy we śnie zapowiada nowy etap w życiu śniącego. Możliwe, że zdecydujesz się na krok, o którym od dawna myślisz. Może zdecydujesz się na zmianę pracy lub poznasz nową osobę, która odmieni Twoje dotychczasowe życie.
  Jeśli śnisz, że inni jedzą pigwę jest to znak, że zwątpisz w ukochaną osobę. Sen odkrywa Twój strach przed zdradą, który zwykle jest wynikiem złych doświadczeń z przeszłości.
  Kupno pigwy we śnie zwiastuje spotkanie z osobą, której od dawna nie widziałeś. Może to być dawny przyjaciel bądź członek rodziny, który mieszka daleko od Ciebie.
  Sprzedaż pigwy senniki interpretują jako zapowiedź nadchodzącego kryzysu finansowego. To znak, że powinieneś uważać na swoje wydatki i pamiętać o tym, aby nie wydawać więcej niż zarabiasz.
  Gorzka pigwa to w marzeniach sennych znak, że ktoś poprosi Cię o pomoc, jednak będziesz zmuszony mu odmówić z powodu zbyt dużych zobowiązań. Z drugiej strony, jeżeli ktoś poprosi Cię o pożyczkę, nie udzielisz mu jej w obawie przed brakiem zwrotu należności.
  Słodka pigwa zwiastuje w snach rozwiązanie problemów finansowych. Sennik wieszczy, iż odczujesz wielką ulgę po tym, jak uda Ci się spłacić swoje długi.
  Kwitnąca pigwa we śnie jest zapowiedzią spokoju i harmonii. Uda Ci się zażegnać konflikt, który zagrażał Twojemu związkowi i wreszcie odnajdziesz utracone szczęście.
  Sen o zrywaniu pigwy jest zapowiedzią trudnego okresu w Twoim życiu. Prawdopodobnie ktoś zawiedzie Twoje zaufanie i to stanie się dla Ciebie powodem do wielu zmartwień.