Pieszy

  Sen o pieszym reprezentuje sposób, w jaki przechodzisz przez życie i postęp jaki czynisz w kierunku osiągnięcia własnych celów. Jest to pozytywny znak, który zwiastuje nawiązanie nowych relacji, świadczy również o tym, że jedynie dzięki zachowaniu silnej i szczerej postawy będziesz mógł zatrzymać swoich przyjaciół na dłużej.
  Kiedy widzisz pieszego, wówczas sen wieszczy sukces w życiu osobistym i zawodowym, z którego z czasem zaczniesz czerpać nieustanną radość.
  Jeśli śnisz, że jesteś pieszym jest to znak, ze spotkasz na swojej drodze kogoś, kto zawładnie Twoim życiem w najmniej oczekiwanym momencie.
  Jeśli pieszy przechodzi przez nierówną drogę, wówczas sen zwiastuje, że będziesz bardzo przygnębiony komplikacjami biznesowymi, które z czasem wywołają w Tobie chłód i obojętność.
  Jeśli pieszym jest kobieta oznacza to, że odziedziczysz czyjąś własność lub posiądziesz przedmiot, którego od dawna pożądasz.
  Sen o pieszym, który spaceruje nocą jest związany z nieustanną walką o byt, niekiedy jest również zwiastunem nieszczęścia.
  Gdy pieszy podąża pewnym krokiem jest to znak, że dzięki swojej determinacji i pewności siebie będziesz w stanie sprawić, że wszystkie Twoje marzenia się spełnią.
  Sen, w którym pieszy idzie wolno przez ulicę oznacza, że niechętnie zmierzasz w swoim życiu naprzód, powinieneś raczej zdystansować się w stosunku do pewnych wydarzeń, których doświadczyłeś w swojej przeszłości.