Pies

Psy obok kotów są najczęściej pojawiającymi się zwierzętami w ludzkich snach. Pies we śnie symbolizuje wierność oraz ostrzega przed zbliżającym się zagrożeniem. W negatywnym znaczeniu pies według sennika oznacza utratę kontroli nad własnym życiem. Odzwierciedla także nadmierny popęd seksualny bądź nieuzasadniony gniew wobec ważnej osoby z najbliższego otoczenia.

Podstawowe znaczenie snu o psie:

Duży pies

Sen o dużym psie jest symbolem lojalności. Najprawdopodobniej poznasz w swoim życiu ludzi, którzy mają takie same poglądy jak Ty i na długo pozostaną Twoimi przyjaciółmi. W wielu sytuacjach życiowych wykażą się wobec Ciebie lojalnym podejściem i wsparciem.

Zabawa z psem

Sen o zabawie z psem to znak, że znajdziesz na swojej drodze potężnego obrońcę. Być może Twój przełożony polubi Cię i powierzy w pracy bardziej odpowiedzialne zadania. Z tak mocnym wsparciem nie będziesz mieć powodu do wstydu.

Podarowanie komuś psa

Jeśli śnisz, że dajesz komuś psa zwiastuje nieszczęście. Staniesz przed dużym problemem, który sprawi, że będziesz musiał zmienić swoje życie u podstaw. Dostosowanie się do nowych okoliczności również nie będzie proste.

Warczący pies

Sen o warczącym psie według wiedzy pochodzącej z sennika jest oznaką życiowych niepowodzeń i zmartwień, zwiastunem trudnych do pokonania pokonania. Wszystko jednak zakończy się dla Ciebie bardzo pomyślnie bo problemy, z którymi się mierzysz od dłuższego czasu okażą się mało istotne. Warczący pies oznacza także, że znajdziesz się w martwym punkcie swojego życia, będziesz wewnętrznie rozdarty i nie będziesz wiedział jak dalej postępować.

Wściekły pies

Jeśli śnisz, że widzisz wściekłego psa wówczas jest to znak, że Twój przyjaciel stanie się Twoim zaciętym wrogiem. Zaczniecie żywić do siebie wzajemną urazę za rzeczy, które nigdy wcześniej nie sprawiały Wam kłopotu. Znajdziesz się w błędnym kole, z którego w końcu nie będziesz mieć wyjścia. Wściekły pies w marzeniach sennych przestrzega być uważał, bo Twój przyjaciel może cię zdradzić.

Chory pies

Sen o chorym psie w senniku oznacza to, że jeden z członków Twojej rodziny będzie potrzebował Twojej pomocy, lecz będzie się o nią wstydził poprosić.

Sennik wyjący pies

Wyjący pies w snach przestrzega przed chorobą. Sen stanowi ostrzeżenie przed licznymi niebezpieczeństwami w życiu śniącego oraz nawołuje do lepszego dbania o własne zdrowie. Wycie psa w negatywnym znaczeniu wieszczy, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Karmienie psa

Karmienie psa w snach jest symbolem ludzkiego poświęcenia. Kochasz i szanujesz innych ludzi i jesteś zdolny dla nich do wielu wyrzeczeń oraz bezinteresownie pragniesz dzielić z nimi wszystko, co masz. Uważaj jednak, aby nie trafić na pasożytów, którzy będą wykorzystywać Cię przy każdej najbliższej okazji.

Biały pies

Sen o białym psie to znak, że w kolejnym okresie Twojego życia niczego Ci nie zabraknie. Osiągniesz wreszcie pełnię szczęścia i zaczniesz żyć pełnią życia. Sennik informuje, że biały pies w snach oznacza również, że poznasz miłych ludzi, którzy zmienią twoje spojrzenie na świat.

Czarny pies

Sen o czarnym psie jest powiązany ze strachem, problemami, nieszczęściem i biedą. Jednak, gdy one miną Twoje życie znów nabierze pozytywnych barw i zmieni się na lepsze. W innym znaczeniu sen o czarnym psie wieszczy, że ktoś bardzo Ci bliski zacznie działać na Twoją niekorzyść. Czarny pies w snach kobiet można interpretować dwojako. Samotne kobiety mogą liczyć na spotkanie dobrego mężczyzny lub ukochanego z przeszłości. Czarny pies w snach mężczyzn oznacza, że spotka On na swojej drodze rywala.

Bezpański pies

Sen o bezpańskim psie świadczy o tym, że będziesz musiał dokonać ważnego wyboru dla swojej rodziny. W zależności od Twoich wyborów sytuacja zmieni się na lepsze lub gorsze.

Uratowanie psa

Przygarnięcie bądź uratowanie psa jest w snach oznaką, że uczynisz dobry uczynek. Dzięki temu będziesz miał więcej osób wokół siebie, na których wsparcie będziesz mógł liczyć w każdej chwili.

Kupno psa

Sennik zdradza, że kupno psa jest oznaką samotności bądź poczucia bólu. Jeśli jesteś z kimś być może w Twoim związku niezbyt dobrze się dzieje. Chyba już nadszedł czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą. Kupno psa według sennika odzwierciedla ludzką skłonność do czynienia innym komplementów.

Sennik sprzedaż psa

Sprzedaż psa we śnie oznacza, że swoimi działaniami lub decyzjami złamiesz komuś serce. Być może nawet złamiesz daną komuś obietnicę. W każdym razie to Ty będziesz odpowiedzialny za złe samopoczucie Tej osoby.

Kradzież psa

Sen o kradzieży psa świadczy o tym, że spróbujesz budować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu. Niestety przez to Twoja satysfakcja będzie krótkotrwała. Musisz jeszcze raz zadać sobie pytanie, czy jest to właściwy sposób na uzyskanie tego, czego w życiu pragniesz.

Sennik szczeniak

Jeśli w swoim śnie widzisz szczeniaka oznacza to, że otrzymasz nieoczekiwany prezent, który sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwy. Sen o szczeniętach wieszczy długie i szczęśliwe życie dla młodych par, zachowanie stabilnych relacji rodzinnych oraz szczęśliwych przyjaźni. Twoi bliscy zawsze mogą na Ciebie liczyć przez co bardzo Cię kochają i chwalą.

Kąpiel psa

Sen o kąpaniu psa we śnie wieszczy, że w końcu pokażesz komuś emocjonalną stronę własnej duszy. Ktoś wreszcie Cię rozgryzie i zobaczy wersję Ciebie całkiem odmienną niż prezentujesz ją światu. Kąpanie psa w snach jest również znakiem, że wykażesz się opiekuńczą postawą.

Wyprowadzanie psa

Sen, w którym wyprowadzasz psa oznacza, że będziesz miał obowiązki, które lubisz. Nie powinieneś angażować się w ryzykowne lub nielegalne transakcje biznesowe. Ktoś obieca Ci łatwe pieniądze, które mogą nie być legalne. Zastanów się czy warto przyjmować taką ofertę bez względu na to jak kusząco ona brzmi.

Walka psów

Walczące psy w snach nie są dobrym znakiem. Zwiastują nieprzyjemne doświadczenia, z którymi wkrótce się zmierzysz. Tego typu sen może również oznaczać, że toś odrzuci Twoje romantyczne zaloty, a Ty będziesz poczujesz się upokorzony lub rozczarowany.

Uderzenie psa

Sen o uderzeniu psa oznacza, że inni ludzie błędnie zinterpretują Twoje intencje lub działania, przez co staniesz przed publicznym osądem. W innym znaczeniu sen o biciu psa oznacza, że niesłusznie oskarżysz kogoś o wykazanie się okrucieństwem lub bezwstydnością. Nie będziesz miał na to konkretnych dowodów, z wyjątkiem plotek, które usłyszysz z zewnątrz.

Martwy pies

Sen o martwym psie jest oznaką, że wątpisz w ukochaną osobę. Twój przyjaciel nie udzieli Ci potrzebnego wsparcia co przyczyni się do podkopania wzajemnego zaufania. Alternatywnie sen o martwym psie może wieszczyć nowy początek w Twoim życiu. Martwy lub umierający pies w snach to znak, że niepotrzebnie zrezygnujesz z czegoś, co do tej pory dodawało Ci poczucie bezpieczeństwa w życiu.

Szczegółowa interpretacja psa w senniku:

Widok psa świadczy o tym, że choć masz do kogoś słabość to jednak w pewnej sytuacji wykażesz się w stosunku do niego bardzo odważną postawą.

Rzucanie czegoś mu we śnie stanowi ostrzeżenie, by uważać na ludzi wrogo do Ciebie nastawionych, bowiem będą oni próbowali nieustannie Tobą manipulować.

Głaskanie psa po brzuchu to we śnie znak, że wykażesz się ogromnym zaufaniem w stosunku osoby, którą lubisz.

Zabawa z psem według sennika jest oznaką, że Twoje plany po długiej walce ostatecznie nie dojdą do skutku.

Jeśli ubierasz psa w ubranie to w snach znak, że będziesz próbował ukryć przed kimś własne wady. Pamiętaj, że kamuflaż nie zawsze jest dobrym wyjściem z sytuacji.

Szukanie zaginionego psa w marzeniach sennych zwiastuje, że wkrótce wyjdzie na jaw gorzka prawda, której nie jesteś już w stanie dłużej ukrywać.

Szczekający pies według sennika stanowi ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Jeśli jesteś goniony przez psa, wówczas będziesz mieć do czynienia z presją i problemami w swoim życiu uczuciowym.

Gdy ściga Cię wiele psów sennik przestrzega, by uważać, gdyż możesz wpaść w pułapkę, z której nie będzie już wyjścia, zachowaj więc lepiej ostrożność i nie podejmuj ryzyka na własną rękę.

Pies goniący swój własny ogon to znak, że Twoje wzniosłe działania okażą się bezowocne.

Jeśli jesteś atakowany przez pasa w Twoim życiu pojawią się niespodziewane kłopoty. Alternatywnie sen może również odzwierciedlać problemy z różnego typu uzależnieniami.

Gdy we śnie pies kogoś gryzie stanowi to przesłanie, aby nie dawać się zwieść pozorom i nie wierzyć w plotki, mogą one bowiem tylko przyczynić się do zrujnowania Twoich ambitnych planów.

Jeśli śnisz, że jesteś gryziony przez psa sen stanowi przestrogę przed zagrożeniem z zewnątrz.

Szczucie kogoś psem we śnie to znak, że w przyszłości na własnej skórze odczujesz skutki złośliwości ludzkiej.

Jeśli widzisz kilka psów gryzących się między sobą w snach, wówczas lepiej unikaj ważnych spotkań i decydujących rozmów, bo nie jest to nie czas na niepotrzebne ryzyko.

Oswojony i łaszący się pies według sennika stanowi przesłanie, aby w trudnych momentach nie tracić zimnej krwi.

Dziki pies jest w snach oznaką, że pragniesz aby Twoje życie było bardziej beztroskie niż do tej pory.

Pies myśliwski widziany we śnie wskazuje na Twoje nadmierne ambicje, które przez brak uwago mogą zrujnować Ci życie rodzinne.

Pies stróżujący według sennika wieszczy, że zaczniesz wreszcie chronić to, co jest dla Ciebie najbardziej w życiu cenne.

Polujący pies pojawiający się we śnie najczęściej odzwierciedla lekkomyślne podejście do życia osoby, która o nim śni.

Wyścigi psów wieszczą, że będziesz na oślep gonić w życiu za dobrami materialnymi.

Pies jedzący węża to znak, że bliski przyjaciel pomoże Ci podjąć właściwą decyzję w ważnej sprawie.

Pies uwiązany na łańcuchu stanowi przesłanie, aby nie postępować zbyt lekkomyślne ponieważ możesz narazić swoje finanse na duże straty.

Pies na smyczy to najczęściej negatywny znak świadczący o tym, że w pewnych sytuacjach niepotrzebnie tracisz swoje opanowanie, możesz być przez to źle odbierany przez otoczenie.

Piękny rasowy pies według wiedzy zaczerpniętej z sennika zapowiada początek nowego związku.

Luksusowe pieski to wróżba wygodnego życia.

Pies o dwóch głowach stanowi w snach ostrzeżenie, aby zachować czujność, aby uniknąć w życiu niepotrzebnych kłopotów.

Duży i rudy to znak, że Twoje życie uczuciowe wreszcie rozkwitnie.

Psia buda świadczy o tym, że prawdopodobnie przez jeden mały błąd nie będziesz już w stanie ocalić swojego majątku.