Piaskownica

  Piaskownica pojawiająca się w snach jest znakiem szczęścia, zapowiedzią wesołej zabawy i spokoju ducha. Sen o piaskownicy na ogół wieszczy szczęśliwe życie rodzinne, uroczystości oraz spokojną przyszłość. Sennik podaje, że motyw piaskownicy jest pozytywnym znakiem, symbolem radości i optymizmu. Jest zwiastunem lepszego życia, dobrych przyjaciół oraz lepszych czasów. W negatywnym znaczeniu sen o piaskownicy zapowiada strach przed utratą równowagi i kontroli w życiu.

Szczegółowe znaczenie snu o PIASKOWNICY:

  Jeśli widzisz piaskownicę we śnie jest to wyrazem chęci ucieczki do przyjemnego środowiska, obcego od codziennych trosk i problemów.
  Jeśli przychodzisz z dzieckiem do piaskownicy sen wróży, że dzięki Twojemu zrelaksowanemu podejściu do życia spotkają Cię małe przyjemności bądź spełni się jedno z Twoich życzeń.
  Zabrudzona piaskownica jest oznaką emocjonalnego przytłoczenia, które sprawia, że czas wciąż ucieka Ci przez palce.
  Jeśli piaskownica jest pełna żółtego piasku wówczas sen zwiastuje osiągnięcie materialnego zysku.
  Kiedy widzisz dzieci bawiące się z piaskownicy wówczas świadczy to w snach o przesadnej trosce o własną rodzinę i przyjaciół. Być może martwisz się o kogoś bliskiego, kto nie radzi sobie w życiu i wciąż podąża złą drogą.
  Jeśli bawisz się w piaskownicy z innymi dziećmi wówczas sennik wieszczy, że zrealizujesz swoje plany z dzieciństwa, które kiedyś pozostawały jedynie w świecie marzeń.
  Jeśli to Ty w swoim śnie bawisz się w piaskownicy jest to zapowiedzią, że w pewnej sytuacji zachowasz się jak dziecko. Proste sprawy przerosną Cię na tyle, że nie będziesz w stanie w żaden sposób im zaradzić.
  Zabawa piaskiem w piaskownicy sugeruje, że zaczniesz traktować swoje życie zbyt lekkomyślnie.
  Stawianie babek z piasku w piaskownicy według sennika jest zapowiedzią dobrej zabawy, radosnego życia i wypoczynku a niekiedy także pokonania barier dorosłego życia.
  Piaskownica wypełniona zabawkami wieszczy w snach odkrycie nowych zainteresowań, które przyczynią się do poprawy i usprawnienia Twojego obecnego życia.
  Jeśli w piaskownicy widzisz jakieś zwierzę, wówczas w marzeniach sennych oznacza to, że Twoje dziecinne zachowanie stanie się przyczyną eskalacji niepotrzebnych napięć i problemów. Ludzie, którzy najchętniej przychyliliby Ci gwiazdkę z nieba, tym razem nie będą w stanie Ci pomóc.