Pesel

Pesel we śnie to występująca kolejno po sobie sekwencja powiązanych ze sobą liczb, które zwykle świadczą o tym, że w Twoim życiu wydarzy się coś istotnego. Sennik przypomina, że pesel niejednokrotnie bywa zapowiedzią większych przemeblowań w życiu śniącego. Bywa również zwiastunem dalekich podróży w celu zaznania lepszego życia.

Znaczenie snu o peselu:

Jeśli widzisz pesel w marzeniach sennych oznacza to, że z jakiegoś powodu przestaniesz nagle szanować i chronić własną prywatność. Dasz komuś możliwość reprezentowania i wypowiadania się za Ciebie przed ważnym gronem. Uważaj jednak, aby nie stracić przez to w życiu czegoś istotnego, co drugi raz być może nigdy się nie powtórzy.

Nadawanie numeru pesel w urzędzie zwykle wieszczy we śnie brak możliwości uzyskania w życiu wsparcia i bezpieczeństwa finansowego.

Jeśli śnisz, że pomagasz nadać pesel uchodźcy świadczy to o chęci niesienia pomocy potrzebującym. W sprawach osobistych powinieneś jak najszybciej wyjaśnić sporne kwestie z osobami, które żywią do Ciebie urazę.

Gdy dyktujesz komuś swój numer pesel oznacza to, że w najbliższej przyszłości będziesz miał na głowie wiele ważnych spraw do załatwienia. Większość z nich zrealizujesz jedynie pod warunkiem, że znacznie przyspieszysz ich bieg.

Jeśli w Twoim śnie zapominasz własny pesel zwykle jest to przesłaniem, że powinieneś sporządzić sobie listę ważnych spraw, które będziesz realizować kolejno po sobie. Być może szersze spojrzenie na pewne sprawy oraz ustalenie życiowych priorytetów zmienią nieco perspektywy Twojego życia.

Zgubiony pesel jest oznaką, że Twoje rzeczy osobiste dostaną się w niepowołane ręce a ważne tajemnice ujrzą światło dzienne za sprawą niebezpiecznych wrogów.