Pendrive

Pendrive pojawiający się w snach jest symbolem gromadzenia bądź przekazywania wiedzy dostępnej jedynie dla ludzi wtajemniczonych bądź zainteresowanych posiadaniem ważnych informacji. Im więcej plików znajduje się na pendrive, tym jest w Tobie większa potrzeba.

Podstawowe znaczenie snu o pendrive:

Widok pendive w snach to znak, że pragniesz dotrzeć do źródła informacji, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne. Jeśli znajdziesz na swojej drodze człowieka, który ma większe doświadczenie od Ciebie na pewno osiągniesz swój cel.

Zgrywanie plików na pendive świadczy o skrupulatnym przygotowywaniu się do planowanej od dłuższego czasu eskapady ze znajomymi. Czas, który spędzisz w doborowym towarzystwie posłuży Ci do stworzenia licznych planów na przyszłość.

Brak pamięci na pendrive to według sennika zwiastun zakończenia prowadzonej dotąd działalności. Być może już nie wystarcza Ci sił i nie masz chęci do tego, aby dalej poszerzać swoje horyzonty i realizować ważne plany. Dobra wiadomość jest jednak taka, że odrobina szczęścia przybliży Cię do etapu, na którym chciałbyś się kiedyś znaleźć.