Patron

Patron pojawiający się w snach jest symbolem ochrony i wsparcia. Jest także synonimem stróża, który sprawuje indywidualną opiekę nad każdym człowiekiem. Według sennika patron wskazuje swemu podopiecznemu najlepszą drogę, którą powinien On kroczyć przez całe swoje życie. Moc i ostrożność, którą oferuje jest czymś w rodzaju wiecznego daru, które stanowi pomoc i otuchę dla potrzebującego. Sen o patronie może również oznaczać, że znajdziesz wreszcie swoje miejsce na ziemi.

Sen o patronie

Kiedy śnisz, że spotykasz własnego patrona, oznacza to, że ktoś udzieli Ci pomocy w najmniej oczekiwanym momencie Twojego życia.

Modlitwa do patrona

Sen o modlitwie skierowanej do patrona wskazuje, że znajdziesz swojego duchowego przewodnika, który wskaże Ci nowe kierunki, dzięki którym właściwie wykorzystasz nadarzające się okazje w przyszłości. Zyskasz także wielu nowych zwolenników, którzy poprą Cię w Twoich rozmaitych działaniach.

Obrazek patrona

Sen o obrazku patrona wskazuje na potrzebę komunikacji z drugim człowiekiem, który stanowiłby wzór godny do naśladowania. W innym znaczeniu taki sen może wskazywać, że czekasz na zmiany w swoim życiu bądź pragniesz aż ktoś pierwszy wyciągnie do Ciebie dłoń.

Bycie patronem

Kiedy śnisz, że sam jesteś czyimś patronem, wówczas jest to znak, że dasz się wciągnąć w niepotrzebne zamieszanie. Wyjdziesz z niego cało jedynie wtedy, gdy wycofasz się w odpowiednim momencie.

Jakie jest znaczenie mają poszczególni patroni w snach?

Święta Barbara jest uznawana za jedną z 14 świętych pomocnic. Czczona jest jako patronka górników, inżynierów wojska i artylerii, słowem jest patronką ludzi pracujących w kopalniach ze względu na historyczny związek z oświetleniem. W snach wskazuje na potrzebę edukacji oraz rozwoju osobistego.

Święty Florian jest patronem kominiarzy i strażaków. Zapewnia ochronę domu przed ogniem i ochronę przed niebezpieczeństwem. W naszych snach ostrzega przed nadmierną wybuchowością oraz emocjami.

Święty Hubert jest patronem myśliwych. W snach stanowi ostrzeżenie przed sprawami, które w przeszłości nie zostały właściwie zakończone. Ważne zatem, aby zadbać o nadrobienie zaległości, które zostały nagromadzone w poszczególnych etapach życia.

Święty Krzysztof jest patronem kierowców. Według sennika wskazuje, aby nie dać się zwieść ludziom, którzy pragną wykorzystywać i kierować innymi jedynie dla osiągnięcia zamierzonych celów. Ostatecznie taki sen podkreśla, aby zawsze kierować się własną intuicją.