Pasożyt

Pasożyt we śnie wskazuje na strach przed utratą życiowej witalności bądź fizycznego wyczerpania. Być może jest to spowodowane przepracowaniem bądź brakiem zdrowia z uwagi na chorobę lub fizyczną stagnację. Sen o pasożycie reprezentuje wewnętrzne lęki oraz uwidacznia przekroczone bądź zatarte granice. Według sennika pasożyt jest atrybutem nieszczęścia, braku wyjścia z trudnej sytuacji bądź życiowego zaćmienia, wskazuje również na potrzebę wewnętrznego oczyszczenia.

Podstawowe znaczenie snu o pasożycie:

Widok pasożyta we śnie oznacza, że w przyszłości będziesz potrzebować siły fizycznej, która pomoże Ci pokonać trudny okres w Twoim życiu. Jedynie duchowe oczyszczenie może zapewnić Ci odblokowanie energii, która pozwoli Ci ukoić Twój wewnętrzny ból, jaki regularnie odczuwasz.

Usunięcie pasożyta z organizmu oznacza, że musisz skoncentrować się bardziej na własnych problemach, by móc je rozwiązać bądź zacząć dzielić się nimi z innymi. Tego typu sen może również świadczyć o niespełnionych ambicjach bądź złych nawykach żywieniowych śniącego.

Jeśli śnisz, że masz pasożyta w nodze świadczy to o napięciu, które zbudujesz pomiędzy sobą a swoimi bliskimi. Jeśli we śnie udaje Ci się go wyciągnąć wówczas wróży Ci to zgodę i wygodne życie rodzinne.

Jeśli śnisz, że odczuwasz swędzenie z powodu pasożyta we śnie wskazuje to na nowe przedsięwzięcia biznesowe bądź irytujące wydarzenia, nad którymi w dłuższej perspektywie nie będziesz mieć kontroli.

Jeśli ktoś usuwa Ci wesz z głowy to Twój sen wskazuje na pragnienie oczyszczenia panującej wokół Ciebie atmosfery z podrażnień, które wywołały wzajemne kontakty z pewnymi ludźmi.

Tasiemiec to pasożyt pojawiający się w marzeniach sennych, który zwiastuje, że w Twoim najbliższym otoczeniu pojawi się intruz, którego ciężko będzie Ci wypędzić. Sen o tasiemcu może również oznaczać, że powinieneś bliżej poznać swoje potrzeby bądź odkryć na nowo własne wnętrze.

Pasożyt w kale to według sennika znak, że Twoje parametry życiowe radykalnie spadają a Ty czujesz się coraz gorzej w swojej skórze. Najwyższy czas, aby przeprowadzić niezbędne badania bądź podjąć leczenie.