Pasierb

Pasierb widziany w snach jest symbolem osamotnienia, frustracji i bezradności. Jest także oznaką potrzeby miłości oraz zachowania dobrych relacji z bliskimi. Motyw pasierba we śnie może wskazywać na problemy rodzinne w prawdziwym życiu śniącego. Sen o pasierbie jest wyrazem pragnienia pozbycia się raz na zawsze zmartwień i trosk z życia na jawie. Niestety z wieloma problemami będziesz musiał sobie poradzić sam, lecz po wielu próbach odniesiesz kiedyś sukces.

Znaczenie snu o pasierbie

Sen o pasierbie lub pasierbicy przypomina człowiekowi o tym, jak ważne są więzi z bliskimi oraz, że warto budować długotrwałe relacje, które zaowocują w przyszłości. Motyw pasierba we śnie może być również wyrazem życiowej udręki, bólu i osamotnienia, który przeminie jedynie wtedy, kiedy wszystkie problemy zostaną unormowane.

Co oznacza sen, że jesteś czyimś pasierbem

Jeśli śnisz, że jesteś czyimś pasierbem, wówczas Twój sen jest zapowiedzią separacji z bliskimi. Być może masz wrażenie, że rodzina stopniowo przestaje się Tobą interesować i w końcu pozostaniesz sam. Najprawdopodobniej wszyscy myślą, że wreszcie zacząłeś sobie radzić w życiu i stałeś się niezależny. Dlatego też nie potrzebujesz już szczególnego wsparcia ani pomocy.

Rozmowa z pasierbem

Sen o rozmowie z pasierbem wróży spokojną przyszłość pełną wyzwań i nieoczekiwanych wzniesień. Problemy, które zaczniesz sam tworzyć nie doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Powinieneś raczej znaleźć sposób na uniknięcie niepotrzebnych wrogich prowokacji i rozpoczęcie życia od nowa w harmonii i spokoju.

Pasierb, którego nie tolerujesz

Sen o pasierbie, który nie jest akceptowany przez rodzinę oznacza, że spotkasz na swojej drodze bardzo samolubnego człowieka, który będzie chciał przywłaszczyć sobie wszystko, co należy do Ciebie. A Ty nie będziesz z niczego zadowolony, gdyż zmiany, jakie postanowisz wprowadzić w życie będą niemożliwe do zrealizowania.

Sen o kłótni z pasierbem

Kiedy śnisz, że kłócisz się z własnym pasierbem, wówczas może to oznaczać, że poróżnisz się z przyjacielem. Twoje stanowisko zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym może zostać zagrożone. Uważaj, aby nie przespać ważnego momentu w życiu, bo Twój wróg z łatwością zajmie Twoją pozycję.

Obrażanie pasierba

Sen, w którym obrażasz swojego pasierba oznacza, że musisz uważać na to, co robisz i mówisz w swoim prawdziwym życiu. Sen stanowi ostrzeżenie, aby zważać na własne słowa, bo mogą one obrażać innych. Uważaj, aby nie powiedzieć czegoś, czego później będziesz bardzo żałować.

Niegrzeczny pasierb

Kiedy śnisz, że Twój pasierb Ci ubliża oznacza to, że Twoje problemy zaczną narastać do nieskończoności. Z błahych powodów możesz stracić kontakt z bliskimi. Piętrzące się sprawy, ogólny chaos i brak możliwości uporządkowania wszystkiego w swoim życiu oddalą Cię od osiągnięcia wyznaczonych celów.

Sen o pozbyciu się pasierba

Kiedy śnisz, że próbujesz pozbyć się własnego pasierba jest to znak, że w niewłaściwy sposób rozwiążesz problem, który początkowo wydawał się bardzo prosty do rozwiązania. Jeśli nie zmienisz swoich dotychczasowych metod i taktyki, dalej będziesz jedynie marnować swój cennych czas nie robiąc żadnych postępów.

Sen o wyrzuceniu pasierba z domu

Sennik informuje, że kiedy wyrzucasz pasierba z domu jest to znak, że Twoje emocje wezmą górę nad rozumem, przez co stracisz cenne relacje z ludźmi z Twojego otoczenia. Narazisz się przez to na ostrą krytykę a odbudowanie dawnych sympatii stanie się z czasem mało prawdopodobne.

Sen o opiece nad chorym pasierbem

Kiedy śnisz, że opiekujesz się chorym pasierbem, wówczas pokażesz się komuś od dobrej strony. Zaczniesz także udzielać cennych wskazówek i porad własnemu otoczeniu, dzięki czemu zdobędziesz szerokie grono wiernych przyjaciół.

Całowanie pasierba

Sen, w którym całujesz swojego pasierba oznacza, że na pewnym etapie swojego życia wypadniesz z właściwej ścieżki. Zachowanie w tajemnicy własnych sekretów stanie się dla Ciebie ważnym priorytetem. Niestety ludzie, których wkrótce spotkasz nie będą rozumowali tak jak Ty. Dlatego wspólna przyszłość może okazać się trudniejsza niż myślisz.

Sen o przytulaniu pasierba

Według sennika przytulanie pasierba świadczy o tym, iż zaczniesz przedkładać potrzeby innych ponad własnymi. Zrozumiesz także, że dobra karma szybko do Ciebie powróci z podwójną siłą a ludzie zaczną doceniać Twoje wysiłki i będą podchodzić do Ciebie z wdzięcznością.

Sen o ślubie z pasierbem lub pasierbicą

Kiedy śnisz o ślubie z pasierbem lub pasierbicą to znak, że pogodzisz się z bliskimi. Być może nawet będziesz chciał się do kogoś zbliżyć, lecz będzie to niemożliwe. W innym znaczeniu tego typu sen może oznaczać, że będziesz uczestniczyć w radosnym wydarzeniu, na którym będziesz się świetnie bawić. Staniesz się mile widzianym gościem w bardzo doborowym towarzystwie.

Sen o tańcu z pasierbem

Kiedy śnisz, że tańczysz ze swoim pasierbem oznacza, że w Twoim życiu wreszcie zapanuje spokój, zapomnisz także o konfliktach z bliskimi i wybaczysz im wszystkie dawne grzechy. Wreszcie zakończysz dawne spory i z nadzieją będziesz patrzeć w przyszłość.

Pasierb w Sennik Mistycznym

Zgodnie z sennikiem pasierb jest oznaką smutku i wykluczenia, bywa również wyrazem gniewu oraz osamotnienia. Przez długi czas będziesz przemierzał swoją życiową drogę w samotności, jednak w pewnym momencie ktoś nieoczekiwanie dołączy do Twojego towarzystwa. Wtedy Twoje życie zmieni się, nabierze blasku i kolorowych barw.

Zobacz także:

  • Szewc
  • Prasować
  • Moc