Paryż

  Paryż występujący w snach jest oznaką pragnienia przeżycia romantycznej przygody w pięknym otoczeniu z dala od przyziemnych spraw i oczu ciekawskich ludzi. Sen o Paryżu jest symbolem miłości, zmysłowych przeżyć oraz umiłowania dla piękna, mody i sztuki. Sennik przestrzega, aby w każdym możliwym przypadku pozostać sobą, gdyż Paryż w marzeniach sennych może wieszczyć, że zmienisz nagle swoje upodobania dla osoby, która po pewnym czasie przestanie się Tobą interesować.

Znaczenie snu PARYŻ:

  Jeśli widzisz Paryż, sen wróży spotkanie w przytulnym miejscu z osobą, dla której stracisz głowę. Jedynie szczera rozmowa może zapewnić Wam piękną przyszłość.
  Gdy mieszkasz w Paryżu, sen stanowi ostrzeżenie, że jeśli nie przestaniesz koncentrować się jedynie na własnych oczekiwaniach, stracisz bezpowrotnie zaufanie swojego partnera.
  Randka w Paryżu w marzeniach sennych zwiastuje, że znajomość, którą odświeżysz sprzed lat może stać się zagrożeniem dla Twojego związku z obecnym partnerem. To także od Ciebie będzie zależało, czy zaowocuje ona nowym związkiem, czy też zakończy się jedynie na kontaktach koleżeńskich.
  Wycieczka do Paryża to w snach znak, że będziesz skupiać się bardziej na swoim wyglądzie niż dotychczas, zaczniesz także brać do siebie bardziej opinię innych na swój temat. Dobre imię i sława staną się dla Ciebie niezwykle ważne.
  Jeśli we śnie siedzisz w kawiarence w Paryżu z inną osobą to znak, że oderwiesz się na chwilę od swojej codzienności i wydasz sporo swych oszczędności na błyskotki, które w przyszłości okażą się jedynie niepotrzebnymi pasywami.
  Jeśli wybierasz perfumy w Paryżu to znak, że dasz wodzę swojej fantazji i zrobisz coś szalonego, czego inni by się po Tobie nie spodziewali. Staniesz się także bardziej uczuciowy niż zwykle.
  Jeśli podziwiasz w Paryżu dzieła sztuki, wówczas sennik wieszczy, że w najbliższym czasie odbędziesz podróż do miejsc, które zawsze chciałeś odwiedzić.
  Pokaz mody w Paryżu to według sennika oznaka pragnienia wybicia się ponad własne otoczenie oraz chęci wzbicia się na wyższy poziom drabiny społecznej. Sen stanowi także przestrogę, aby nie zafiksować się za bardzo na punkcie własnych ambicji i pragnień, gdyż mogą one nie iść teraz w parze z Twoimi możliwościami.