Sennik Papież

  Papież pojawiający się w snach jest oznaką przywiązania się systemu wierzeń, który ma za zadanie zapewnić śniącemu duchową i emocjonalną stabilizację. Sen o papieżu świadczy również o poszukiwaniu porady u źródła w momencie dezorientacji i życiowego zagubienia. Papież jest człowiekiem najwyższym rangą w kościele katolickim, według sennika odzwierciedla pragnienie komunikowania się z Bogiem. Sennik tłumaczy, że papież stanowi także o poczuciu religijnej i duchowej odnowy. Jest symbolem bezpieczeństwa i szacunku jak również duchowego przewodnictwa, przekonań oraz poszukiwania własnej tożsamości.

Podstawowe znaczenie snu o PAPIEŻU:

  Widok papieża w marzeniach sennych to znak, że zaczniesz skupiać swoją uwagę na problemach natury religijnej bądź stracisz swą wiarę w realizację wyższych celów. Tak czy inaczej czeka Cię kryzys, który będziesz musiał pokonać. W innym znaczeniu sen, w którym widzisz papieża wieszczy, że ktoś wybaczy ci twoje winy, przez co unikniesz dotkliwej kary.
  Jeśli jesteś papieżem wówczas taki sen jest wyrazem pragnienia otrzymania rozgrzeszenia za błędy popełnione w przeszłości bądź uzyskania odpowiedzi na trudne pytania dotyczące życia osobistego, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi. Sen zwiastuje także, że uda Ci się zażegnać pewien konflikt bądź rozwiązać trudne sprawy.
  Rozmowa z Papieżem stanowi zapowiedź, że odzyskasz wiarę we własne siły bądź wkroczysz na wyższy poziom duchowego przebudzenia.
  Jeśli śnisz, że rozbawiasz papieża to w najbliższej przyszłości czekają Cię chwile szczęścia i błogiej radości.
  Jeśli dostajesz we śnie błogosławieństwo od papieża oznacza to, że jesteś bardzo pewien swojej pozycji, uważaj jednak bo jeśli przesuniesz szalę za bardzo w jedną ze stron, możesz się przeliczyć w swych rozrachunkach.
  Kiedy we śnie modlisz się wraz z papieżem jest to zapowiedzią, że sprawisz komuś w życiu wielką przyjemność.
  Całowanie dłoni bądź pierścienia papieża jest oznaką oddania czci drugiemu człowiekowi oraz zwiastunem spełnienia wszelkich pragnień.
  Kłótnia z papieżem stanowi wezwanie, aby wybaczyć swoim bliskim popełnione przez nich błędy.
  Chory Papież w marzeniach sennych to zapowiedź, że uda Ci się przezwyciężyć chorobę.
  Zmartwiony Papież jest według sennika oznaką, że w chwilach smutku zawsze będziesz mógł liczyć na wiernych przyjaciół.
  Martwy papież jest w snach zapowiedzią nadejścia nowego etapu w Twoim życiu.

Papież a sennik mistyczny:

  Sen o papieżu ma za zadanie zapewnienie śniącemu otuchy, bezpieczeństwa i niezbędnego wsparcia w ciężkich chwilach. Tego typu sny są rodzajem inspiracji i motywem do podjęcia w życiu określonych działań, odzwierciedlają także wewnętrzne przywiązanie do tradycyjnego systemu wierzeń i wartości.