Panele

Panele we śnie są zapowiedzią życiowej stabilizacji oraz tworzenia solidnych podstaw dla własnej przyszłości. Sennik wieszczy, że poznasz człowieka, który wprowadzi Cię do wpływowego grona towarzyskiego oraz otworzy Ci drzwi do lepszego życia. Sen o panelach to dobry znak, który zwykle oznacza zadomowienia się w przyjaznym miejscu, w którym śniący ujrzy swoją przyszłość.

Znaczenie snu o panelach:

Widok paneli podłogowych może zwiastować, że pewne inwestycje przejdą Ci obok nosa, będziesz mógł teraz jedynie żałować, że nie wziąłeś udziału w grze o duże pieniądze. Na Twoje szczęście Twoi rywale również nie wykorzystają właściwie pojawiających się szans na zmianę dotychczasowego losu. Dlatego podobnie jak Ty nie znajdą się na wyższym poziomie drabiny społecznej.

Zepsute panele według sennika to przestroga, że po bolesnych wydarzeniach z przeszłości dostaniesz słoną nauczkę od życia i zaczniesz wreszcie solidnie stąpać po ziemi. Dwa razy zastanowisz zanim podejmiesz ostateczną decyzję bądź popełnisz ten sam błąd.

Sen o brudnych panelach wieszczy, że narazisz się człowiekowi, który zacznie nakłaniać Cię do realizacji swoich szalonych planów. Początkowo skusisz się na korzystaniu z różnego typu przywilejów, jednak ostatecznie przekonasz się, że takie postępowanie jest krótkowzroczne i mało korzystne w dłuższej perspektywie czasu.

Jeśli śnisz, że kupujesz panele jest to znak, iż nadszedł czas na usamodzielnienie się oraz przejście w życiu na swoje. Oglądanie się za każdym razem na innych stanie się dla Ciebie bardzo uciążliwe i niewygodne. Dlatego też ceniąc sobie wygodę, odważysz się wyjść spod klosza i jak nigdy dotąd zaczniesz liczyć na własne siły.

Sprzedaż paneli podłogowych to zgodnie z sennikiem wróżba, że nadszedł czas na zmiany. To, co sprawiało Ci dotąd przyjemność i zadowolenie przestanie Ci wystarczać, teraz zapragniesz dostać coś więcej od życia. Może to wiązać się ze zmianami w pracy, w związku partnerskim bądź ze zmianą miejsca zamieszkania.

Nowe panele podłogowe w domu w marzeniach sennych są zapowiedzią zmiany dotychczasowego lokum bądź zakupu nowego mieszkania, w którym po wielu latach tułaczki poczujesz się wreszcie jak we własnym domu.

Panele przeciwwiatrowe stojące przy drodze stanowią w snach ostrzeżenie, być uważniej patrzył pod nogi gdyż może okazać się, że Twoi wrogowie z czasem zaczną torować Ci drogę do sukcesu. Dodatkowe utrudnienia z ich strony mogą stać się dla Ciebie bardzo nieprzyjemne w skutkach.

Zobacz także:

  • Pouczać
  • Srebro
  • Kloc