Ostrygi

Ostrygi we śnie symbolizują pragnienia seksualne i satysfakcję z życia. Od tysiącleci uważa się, że ostrygi mają seksualne konotacje. W niektórych przypadkach mogą reprezentować również pokorę, bogactwo i mądrość.

Czasami oznaczają także pewne wydarzenia z przeszłości, o których nie możesz zapomnieć.

Szczegółowe znaczenie snu o Ostrygach:

Widok ostryg we śnie sugeruje, że wydajesz za dużo pieniędzy. Być może powinieneś lepiej planować swoje wydatki i bardziej racjonalnie podchodzić do domowego budżetu, zamiast żyć od pierwszego do pierwszego.

Sen o jedzeniu surowych ostryg

Jedzenie surowych ostryg sugeruje, że pragniesz, aby inni uważali cię za osobę ważniejszą, niż naprawdę jesteś. Możliwe, że pragniesz również przeżyć przygodę miłosną. Być może pcha Cię do tego monotonia dnia codziennego.

Sen o żywych ostrygach

Gdy we śnie widzisz żywe ostrygi, to jest to znak, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że w siebie uwierzysz.

Sen o byciu uczulonym na ostrygi

Bycie uczulonym na ostrygi wskazuje, że jesteś osobą poważną stroniącą od wszelkich rozrywek, przez co w twoim życiu często dominuje monotonia. Być może potrzebujesz trochę odmiany w życiu. Zastanów się, czy nie warto wybrać się na krótki urlop.

Sen o zepsutych ostrygach

Sen o zepsutych lub zgniłych ostrygach to znak, że nie kontrolujesz emocji lub własnych pragnień. Być może jest to spowodowane twoim uzależnieniem od grzesznych przyjemności.

Sen o otwieraniu ostryg

Otwieranie ostryg sugeruje, że uwolnisz pewną ukrytą część swojej osobowości. W ten sposób staniesz się bardziej świadom własnych uczuć i potrzeb.

Sen o niemożności otworzenia ostryg

Gdy we śnie nie możesz otworzyć ostryg to, wskazuje to, że nie jesteś w stanie zrealizować swoich pragnień. Być może brakuje Ci doświadczenia lub pewnych umiejętności, aby wszystko ułożyło się po twojej myśli.

Sen o perle w ostrygach

Widok perły w ostrydze odzwierciedla Twój konsumpcyjny styl życia. Pragniesz się otaczać różnymi rzeczami i często przez to popadasz w długi. Postaraj się panować nad swoimi wydatkami.