Sennik Osa

Osa we śnie symbolizuje nienawiść, zemstę oraz zazdrość. Jest także oznaką zła i negatywnych uczuć. Reprezentuje kogoś, kto poszukuje z nami wzajemnych relacji. Być może trudno ci zaakceptować pewne aspekty, które toczą się na arenie społecznej lub politycznej. Zabicie osy we śnie oznacza nieustraszony charakter w walce z przeciwnikami przy jednoczesnym zachowaniu własnej etyki oraz praw. Pewna zrzędliwa osoba będzie ci się nieustannie narzucać, jeśli chcesz się jej szybko pozbyć postaraj się zachować zimną krew i nie wdawać w zbędne dyskusje.

Widok osy we śnie może oznaczać, że zbyt łatwo dajesz sobą manipulować. Ponadto sen może oznaczać, że ktoś, kto miał z tobą dobre relacje nagle stanie się twoim zaciętym przeciwnikiem.

Próba złapania osy we śnie odzwierciedla twój negatywizm oraz pesymizm. Ostatnio czujesz, że w żaden sposób nie kontrolujesz swojego życia i czego byś nie zrobił nie układa się ono po twojej myśli. Alternatywnie sen wieszczy ostry konflikt w Twoim najbliższym otoczeniu.

Zabicie osy we śnie to dobry znak świadczący o pokonaniu przeszkód i osiągnieciu etapu, który od dawna ci się marzył. Jednak w trakcie walki z owymi przeciwnościami pokażesz swoją prawdziwą twarz i uwolnisz swoje najgorsze cechy.

Osa siedząca na jedzeniu oznacza, że ktoś bardzo o Ciebie zazdrosny będzie Ci się narzucał.

Jeżeli osa siada Ci na nosie, ale Cię nie żądli, to znak, że możesz być spokojny o wynik przeszłego egzaminu, rozmowy kwalifikacyjnej czy badań lekarskich.

Jeżeli śnisz o byciu użądląnym przez osę to sen wskazuje, że przyjaciel odwróci się od ciebie plecami i wykorzysta wszelkie informacje, aby tylko ci dokuczyć.

Osa żądląca kogoś innego jest zapowiedzią niepokojących wieści. Prawdopodobnie będzie to miało związek z twoimi planami i musisz sobie zadać pytanie, czy jesteś gotów na dodatkowe ryzyko, aby móc zrealizować owe plany. Dobrze się zastanów, bo cena może się okazać za wysoka.