Sennik Opona

  Sen, w którym pojawiają się opony zwykle stanowi przesłanie, aby podążać przez życie bez rozpamiętywania swojej przeszłości. Zbyt często powracasz myślami do przeszłości, najwyższy czas, aby zamknąć dawne dzieje i ruszyć dalej. Sennik podaje, że opony świadczą także o tym, że przeszedłeś dużo w swoim życiu i musisz zacząć myśleć o swojej przyszłości. Sen o oponach często odnosi się do stanu zdrowia psychicznego śniącego oraz do tego w jaki sposób radzi On sobie z przeciwnościami losu. Rozszyfrowanie symboliki opon we śnie nie jest trudne, gdyż jest ono wyrazem emocji oraz umiejętności stawiania czoła licznym wyzwaniom i życiowym trudnościom. Marzenia senne o oponach mogą również odzwierciedlać wewnętrzne pragnienia o podróży lub przeprowadzce.
  Jeśli śnisz, że widzisz opony oznacza to, że czujesz się zmęczony i znużony codziennością. Jeśli przeżywasz w życiu gorszy okres, teraz na pewno odbijesz się od dna. W innym znaczeniu sen wieszczy, że nieoczekiwanie zmienisz swoje życiowe plany dla pewnej ważnej osoby.
  Gdy zmieniasz oponę w swoim śnie, wówczas oznacza to, że zaczniesz podążać nową ścieżką w życiu.
  Przebita opona występująca w snach symbolizuje brak pewności siebie, jest także zapowiedzią nowego początku oraz stanu, który wkrótce wywoła w Tobie wiele emocji.
  Uszkodzona opona jest oznaką, że Twoje cele będą utrudnione przez wyzwania, na skutek których będziesz musiał coś zmienić w swoim życiu by poczynić jakieś postępy.
  Jeśli we śnie wymieniasz uszkodzone opony oznacza to, że pokonasz trudne wyzwania w swoim życiu, przez co z łatwością dokonasz ważnych zmian. Sen wróży również, że Twoje najbliższe otoczenie zacznie Cię podziwiać.
  Nowe opony wieszczą w marzeniach sennych, że w końcu osiągniesz w życiu sukces, który będzie zasługą Twojej motywacji oraz determinacji w dążeniu do celu.
  Opona rowerowa we śnie wskazuje na trudności, które zaczną Cię bardzo rozpraszać. Taki sen może również oznaczać, że masz zbyt niskie poczucie własnej wartości.
  Skradzione opony w snach świadczą o poczuciu straty, w kontekście pracy wieszczą pojawienie się większej konkurencji niż dotychczas oraz trudności z podążaniem z duchem czasu. Obecnie nie jesteś w stanie spełnić swoich pragnień, coś Cię blokuje, być może chodzi o nierozwiązane problemy, które nie pozwalają Ci na dalsze postępy.
  Ślady opon zgodnie z wiedzą pochodzącą z sennika świadczą o tym, że przez swoje priorytety wciąż tkwisz w martwym punkcie przez co nie możesz uczynić swojego życia lepszym. Masz wrażenie, że Twoja codzienna egzystencja to tylko cykl wydarzeń i obowiązków, które musisz stale wykonywać od nowa. Jeśli nie zmienisz swoich planów pozostaniesz w jednym miejscu na bardzo długo. Sen o śladach opon według tłumaczenia z sennika wieszczy także życiowe blokady i opóźnienia. Szczęście nie będzie Ci teraz sprzyjać tak jak było to dotychczas, wiele spraw także utkwi w martwym punkcie.
  Opona zapasowa w snach oznacza, że w trudnym momencie życia pojawi się alternatywny wybór. Kiedy staniesz na rozdrożu, szczęśliwie uda Ci się stworzyć plan awaryjny.
  Nadmiernie napompowana opona odzwierciedla zuchwałość oraz zbyt dużą pewność śniącego. Być może stawiasz przed sobą zbyt ambitne cele oraz wyznaczasz sobie zbyt optymistyczne terminy na realizację swoich marzeń.
  Opona od samochodu wyścigowego pojawiająca się w snach oznacza, że masz już dość codziennej rutyny, niczym kierowca samochodu wyścigowego, który pokonuje wciąż te same okrążenia.
  Łyse opony w marzeniach sennych to znak, że czujesz, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia, w której będzie Ci towarzyszy uczucie całkowitej bezsilności. Sennik mówi, że czasem lepiej zrobić krok w tył, aby móc następnie wykonać dwa kroki do przodu.
  Gwóźdź w oponie może oznaczać w snach, że masz problem z przyjmowaniem krytyki na swój temat.
  Dobre opony świadczą w snach o tym, że bieg Twojego życia toczy się doskonale, dzięki czemu niebawem zaczniesz zbierać owoce swojej pracy.