Sennik Opium

Opium świadczy w snach o życiowych komplikacjach oraz o poczuciu osamotnienia nawet podczas przebywania wśród dużej grupy ludzi. Według sennika tego typu sen oznacza, że istnieje pewien problem bądź sytuacja, której ciągle unikasz, jeśli w dalszym ciągu będziesz tak robić może okazać się to dla Ciebie zgubne. Nie zwlekaj zatem z podjęciem ważnych decyzji; najwyższy czas, aby na zawsze zamknąć pewne sprawy. Sen o opium może również oznaczać, że należy odpocząć i zrelaksować się od zwykłej codzienności.

Sennik opium

Gdy śnisz, że je widzisz jest to dla Ciebie wiadomość, że otrzymasz od życia nową szansę, by na stałe przejąć kontrolę nad własnym życiem i uniezależnić się od innych.

Jeśli śnisz, że kosztujesz opium oznacza to, że będziesz mieć do czynienia z oszustem. Zaczniesz przechodzić w swoim życiu przez czas iluzji i pobłażania, przez które nie będziesz mógł dostrzec nadarzających się okazji i szans w Twoim życiu. Duże poczucie życiowej niepewności i brak zrozumienia ze strony bliskich sprawią, że coraz trudniej będzie Ci podejmować racjonalne decyzje.

Sennik mistyczny a opium

Sen o opium jest zapowiedzią, że poczujesz się nieco oderwany od codziennych doświadczeń. Być może od jakiegoś czasu nie otrzymałeś żadnych nowych informacji bądź całkowicie przestałeś udzielać się towarzysko.

Niezdrowe odcięcie od świata może stać się bodźcem do podjęcia ważnych działań. Sennik ujawnia, że śniący zacznie przejmować aktywną kontrolę nad swoim życiem w celu poprawy warunków życia poprzez tworzenia bujnych i tętniących życiem nowych realiów. Sny o opium mogą mieć zarówno jedynie symboliczne bądź destrukcyjne znaczenie, co może w dalszej kolejności wywołać poczucie bycia odrzuconym i nieszczęśliwym.

Znaczenie snu opium

Narkotyk ten świadczy o oderwaniu się od realnego świata w celu zaznania niecodziennych doznań. Może być zapowiedzią życiowej stagnacji i nieporozumień bądź wskazywać na przeciążenie organizmu zbyt dużym nadmiarem obowiązków.

Jeśli jesteś w palarni opium to znaczy, że odbędziesz ryzykowną przygodę lub zostaniesz przez kogoś zdominowany.

Jeśli śnisz, że podajesz komuś opium, wówczas jest to znak, że wykażesz się wobec tej osoby wielką ignorancją. Będziesz udawać, że wszystko jest w porządku w Twoim życiu, kiedy tak na prawdę wcale tak nie będzie.

Picie opium z innymi ludźmi jest według sennika wyrazem pragnienia spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Może również oznaczać, że są wokół siebie osoby, które mają na Ciebie negatywny wpływ i wciąż próbują zmusić Cię do popełniania złych decyzji bądź rażących błędów.

Jeśli odmawiasz przyjęcia opium oznacza to, że wykażesz się siłą swojej woli i odrzucisz niezdrowe nawyki i działania na bok.

Zobacz także:

  • Aneks
  • Grosz
  • Zaraza