Okładka

  Okładka we śnie jest zapowiedzią tego, co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości, niekiedy jest także oznaką utraty kontaktu z własnym wnętrzem a także wyrazem tęsknoty za pokusami życia oraz wyrazem pragnienia osiągnięcia postępów zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. W zależności od rodzaju okładki oraz tego, co ona przedstawia, sen ma nieco odmienne znaczenie.
  Kiedy śnisz o tekturowej okładce jest to znak, że Twój przyjaciel Cię zdradzi, lepiej wycofaj się więc w porę z toksycznych relacji gdyż w pewnym momencie możesz stanąć przed bardzo trudnym wyborem.
  Ciemna okładka we śnie jest wyrazem zachwianej równowagi, niechęci do życia a także poczucia izolacji od świata zewnętrznego. Być może pewne wydarzenia sprawiają, że jesteś pełen smutku i złości a Twoja natura podpowiada Ci, że najlepiej będzie wycofać się ze wszystkiego, na co do tej pory tak ciężko pracowałeś.
  Zniszczona bądź brudna okładka wieszczy, że przez relacje z pewnymi ludźmi zaczną buzować w Tobie skrajne uczucia, z którymi powoli przestaniesz sobie dawać radę. Osiągniesz większy sukces tylko wtedy, kiedy pozbędziesz się fałszywych przyjaciół.
  Okładka książki może wróżyć otrzymanie pomyślnej wiadomości, jest także oznaką, że osiągnięcie sukcesu, który jest w zasięgu Twojej ręki będzie zależało jedynie od Ciebie.
  Przerażająca okładka zwiastuje zbrukanie swojego dobrego imienia, które do tej pory cieszyło się uznaniem wśród ważnych ludzi.
  Jeśli widzisz swoje zdjęcie na okładce oznacza to, że skupisz się na finansowej stronie swojego życia, możesz także odczuwać brak wiary w osiągnięcie spektakularnych rezultatów swej pracy.
  Sen o paleniu okładki wróży najczęściej pożegnanie się z dotychczasowymi kolejami losu, które dotąd były przewidywalne, lecz od tej pory istotnie się zmienią.

Zobacz także:

 • Chemia
 • Imbir
 • Kawa