Sennik Okiennice

Okiennice pojawiające się we śnie wskazują na chęć zwiększenia umiejętności w celu poprawy sytuacji finansowej. W innym znaczeniu sen o okiennicach może symbolizować zadośćuczynienie oraz odkupienie win. Możliwe, że wyrządziłeś w przeszłości komuś krzywdę i teraz nadszedł czas, abyś teraz naprawił wyrządzone szkody. Sennik ujawnia, że okiennice mogą wieszczyć powrót złej karmy za niewłaściwe zachowanie.

Szczegółowe znaczenie snu o okiennicy:

Otwieranie okiennic w snach zwiastuje założenie dochodowego biznesu, w którym zaczniesz się spełniać oraz będziesz miał do czynienia z bardzo ciekawymi ludźmi.

Zamykanie okiennic we śnie oznacza, że w najbliższym czasie poznasz osobę, która znacząco utrudni Ci życie. Alternatywnie tego typu sen może symbolizować osobę, która od długiego czasu skrywa przed Tobą swe uczucia.

Malowane okiennice w marzeniach sennych mogą zwiastować rozpoczęcie nowej pracy, która zapewni Ci wysokie zyski, jednak z biegiem czasu okaże się również niezwykle męcząca.

Widok drewnianych okiennic oznacza, że pokłócisz się z przyjacielem i tylko od Ciebie będzie zależało, kiedy z nim się pogodzisz.

Zepsute okiennice według wiedzy pochodzącej ze znanych senników oznaczają przezwyciężenie problemów zdrowotnych. Jeżeli we śnie naprawiasz okiennice, wówczas zwiastuje Ci to przerwę w pracy, która będzie spowodowana niedyspozycją zdrowotną.