Okap

  Okap zgodnie z tym, co podaje sennik wieszczy ukrycie niewygodnych spraw przed ludźmi, którzy mogliby je wykorzystać w niewłaściwy sposób. Sen o okapie to symbol tajemnicy, działania w ukryciu, może również kojarzyć się z dążeniem do nowoczesności oraz wprowadzaniem w życie różnego typu udogodnień. Okap w marzeniach sennych może również odnosić się do zwyczajnej codzienności śniącego, w takim znaczeniu zwykle zwiastuje poprawę komfortu życia dzięki zakupie urządzeń wyposażonych w różnego typu funkcje.

Znaczenie snu o OKAPIE:

  Kiedy widzisz okap w swoim śnie oznacza to, że dzięki znajomości pewnej osoby zaczniesz odnosić w życiu zawodowym liczne korzyści. Sennik zwiastuje zakończenie waśni i sporów oraz oczyszczenie wzajemnej atmosfery w najbliższym gronie towarzyskim.
  Jeśli śnisz, że okap wciąga duże ilości pary jest to znak, że pochłoniesz stosowną wiedzę i zdobędziesz cenne doświadczenie w dziedzinie, dzięki której wypłyniesz na szerokie wody.
  Ktoś powierzy Ci swoje niewygodne tajemnice w nadziei, że pozostawisz je tylko dla siebie. Jeśli udowodnisz, że można Ci ufać, otrzymasz za to w przyszłości sowitą nagrodę.
  Jeśli okap w marzeniach sennych jest za głośny stanowi to ostrzeżenie, że przyczynisz się do sporu, który będzie spowodowany brakiem wzajemnej komunikacji oraz nagromadzeniem się wielu niewyjaśnionych spraw.
  Brudny i zakurzony okap nie jest dla śniącego najlepszą wróżbą, zwiastuje bowiem wystąpienie licznych przeszkód na drodze do celu a także kłótnie oraz niezdrową atmosferę w domu. Życie stanie się dla Ciebie trudne a ciężar problemów z czasem zacznie Cię coraz bardziej przytłaczać.
  Zepsuty okap w snach wieszczy, że wytworzysz wokół siebie niezdrową atmosferę bądź ujawnisz głośną sprawę, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego.