Ogryzek

  Ogryzek zgodnie z tym, co zdradza sennik jest wyrazem problemów związanych z nierównym podziałem bądź oznaką niechęci do współdzielenia się. Sen, którym pojawia się ogryzek może być także wyrazem poczucia krzywdy i niesprawiedliwości w rzeczywistym życiu. Ogryzek podobnie jak jabłko jest symbolem sennym, którego nie da się jednoznacznie zinterpretować. Jest znakiem lekkomyślnych decyzji, pokusy oraz zachłannej duszy.

Znaczenie snu: OGRYZEK

  Jeśli widzisz ogryzek we śnie oznacza to, że przegapisz w życiu ważną okazję, którą sprytnie wykorzystają Twoi wrogowie. Powinieneś być zatem czujny, jeśli pragniesz zrealizować swoje plany.
  Jeśli ogryzek leży na ziemi lub trawie, to znak, że Twój ciągły brak rozwagi może spowodować, że staniesz się gościem, który nie zostanie zaproszony do stołu, przy którym zasiądzie ważne grono towarzyskie.
  Gdy ktoś podaje Ci ogryzek, w snach oznacza to, że w pewnej sprawie obejdziesz się jedynie smakiem, nie zostaniesz zaproszony na ważne wydarzenie bądź dostaniesz jedynie resztki z całości, którą otrzymają Twoi bliscy.
  Ogryzek z pestkami to według sennika znak, że nie uda Ci się opanować pokusie, przez co będziesz musiał się zadowolić jedynie ułamkiem tego, co zakładałeś na samym początku.
  Zgniły ogryzek w marzeniach sennych oznacza brak współczucia dla ludzi, którzy nie są chętni na otwarty i szczery dialog z Tobą. Być może nie możesz się z kimś dogadać bądź Twój punkt widzenia znacznie różni się od innych.
  Jeśli jesz ogryzek, wówczas sennik wróży, że ktoś Cię wykorzysta. Naiwne podejście do pewnej sprawy spowoduje, że odkryjesz swoje słabości przed swoimi największymi wrogami.
  Jeśli inni otrzymują całe jabłko a Ty jedynie ogryzek, wówczas spotkasz się w swoim życiu z nierównym podziałem. Może to wiązać się z poczuciem niesprawiedliwości w kwestiach spadkowych. Zastanów się, być może Twoi bliscy odziedziczą po kimś więcej niż Ty lub też Twoi koledzy otrzymają lepsze stanowisko pracy bądź wyższą podwyżkę.