Sennik Odznaka

  Odznaka we śnie jest symbolem autorytetu i lojalności a także wyrazem przynależności do określonej grupy społecznej bądź organizacji. Odznaka odzwierciedla w jaki sposób postrzegamy życie a także jak postrzegają nas inni. Jest oznaką uznania dla własnej pozycji społecznej. Sen o odznace powiązany jest także z tożsamością śniącego oraz nabytymi doświadczeniami w jego życiu.
  Jeśli nosisz odznakę we śnie jest to znak, że będziesz zaszczycony zajęciem wysokiego stanowiska. Sen może również wskazywać na problem ze zrozumieniem własnej tożsamości.
  Odznaka o tematyce religijnej jest zwykle oznaką, iż nadszedł czas, aby zweryfikować ponownie swoje decyzje o charakterze moralnym.
  Kiedy śnisz, że zdobywasz odznakę oznacza, że będziesz musiał ciężko pracować i pomagać tym, którzy są wokół ciebie, aby nadal odnosili sukcesy.
  Jeśli we śnie zdejmujesz odznakę jest to znak, że w swojej dziedzinie jesteś liderem i dzięki swojej mądrości zdobędziesz serce niejednego człowieka.
  Szpilka na odznace to znak, że powinieneś zdobyć większą wiedzę na temat kwestii związanych z przywództwem. Pamiętaj jednak, że w obliczu problemów nie należy nikogo faworyzować, ponieważ może dojść pomiędzy ludźmi do niepotrzebnych podziałów, przez które stracisz swój honor i zaufanie.