Odnawianie

Odnawianie mieszkania we śnie jest bardzo pozytywnym symbolem sennym. W zależności od kontekstu snu może mieć on różne znaczenie. Sen o odnawianiu reprezentuje wiele warstw w życiu człowieka, które stopniowo są odkrywane przez Jego najbliższe otoczenie. Sennik wyjaśnia, że każda przyjaźń, o której mowa w snach wymaga nieustannego pielęgnowania oraz wzajemnego zrozumienia.

Znaczenie snu o odnawianiu:

Sen o odnawianiu starego bądź zniszczonego mieszkania jest dla śniącego zapowiedzią niepowodzeń w biznesie lub pogarszającego się stanu zdrowia.

Odnawianie pustego domu w marzeniach sennych oznacza, że wkrótce dostaniesz to, czego od dawna pragniesz, choć zajmie Ci to o wiele więcej czasu niż zakładałeś to na początku.

Sen o odnawianiu jadalni bądź salonu wieszczy nawiązanie nowych, bardzo ciekawych kontaktów biznesowych, ale również kłótnie pomiędzy bliskimi i przyjaciółmi. Jeśli efekt odnowienia Cię nie zadowala, wówczas jest to znak, że wprowadzisz niepotrzebny zamęt do Twojego życia towarzyskiego.

Odnawianie kuchni lub łazienki we śnie symbolizuje nową ścieżkę życia, może też oznaczać, że weźmiesz na swoje barki zbyt wiele obowiązków. A ponieważ nie potrafisz ludziom skutecznie odmawiać, Twój ciężar może okazać się jeszcze większy.

Jeśli śnisz, że odnawiasz strych bądź balkon, wówczas świadczy to o potrzebie skupienia się na własnym życiu, być może nawet w pewnym momencie będziesz musiał porzucić swoją przeszłość na dobre.

Odnawianie starych mebli w snach jest sygnałem, że pragniesz powrócić do radosnych chwil z dzieciństwa, które spędzałeś z najbliższymi i przyjaciółmi. Pragniesz zachować dawne relacje w dobrych stosunkach i zależy Ci na nich zdecydowanie bardziej niż na nawiązywaniu nowych kontaktów.

Odnawianie obrazów w marzeniach sennych stanowi zapowiedź odnalezienia nowego hobby, którym zarazi Cię osoba z Twojego najbliższego otoczenia zawodowego. Restaurowanie dzieł sztuki przypomina śniącemu o Jego własnej tożsamości oraz o cennych doświadczeniach nabytych w przeszłości.

Zobacz także:

  • Len
  • Rolnik
  • Kamienie