Odkurzać

Odkurzanie we śnie jest zapowiedzią głębokich zmian a także próbą podjęcia dialogu z ludźmi, z którymi dzielą Cię liczne podziały. Sennik zdradza, że motyw odkurzania pojawia się najczęściej w momencie porządkowania egzystencjalnego nieładu oraz ustalania życiowych priorytetów. Sen o odkurzaniu stanowi barierę, dzięki której śniący jest w stanie odgrodzić się bądź ominąć pechowe i niesprzyjające sytuacje w Jego codziennym życiu. Kluczem do sukcesu może okazać się dla Ciebie zmiana obecnego nastawienia do pewnych nawyków oraz do świata.

Znaczenie snu o odkurzaniu:

Jeśli śnisz, że odkurzasz jakiś przedmiot, zazwyczaj oznacza to, że próbujesz znaleźć rozwiązanie pewnej problematycznej kwestii w swoim życiu. W większości przypadków sen o odkurzaniu stanowi pozytywną wróżbę dającą nadzieję na uzyskanie pozytywnych rezultatów we wszelkich podejmowanych działaniach przez śniącego.

Kiedy widzisz jak ktoś inny coś odkurza, wówczas jest to w marzeniach sennych znak świadczący o tym, że liczysz, iż to inni rozwiążą za Ciebie trapiące Cię problemy. Być może zostaniesz przez kogoś pozytywnie zaskoczony, lecz nie licz na to, że inni będą nieustannie czytać w Twoich myślach.

Odkurzanie dywanu bądź całego domu sugeruje w snach, że poszukujesz sposobów na zbliżenie do siebie członków własnej rodziny. Poróżnione strony pogodzą się jedynie wtedy, kiedy wszystkie sporne kwestie zostaną w pełni wyjaśnione i rozliczone.

Odkurzanie zakurzonych obrazów świadczy we śnie o potrzebie odświeżenia dawnych wspomnień oraz odnowienia starych kontaktów. Sennik wyjaśnia, że wszystko, co udało Ci się do tej pory zbudować musi być nadal pielęgnowane gdyż w miarę upływu czasu może zostać przykryte kurzem czyli innymi słowy zapomniane bądź niedoceniane.

Gdy nie możesz czegoś odkurzyć lecz usilnie się starach, sennik podaje, iż pomimo najszczerszych chęci oraz podejmowanych przez Ciebie działań nie uda Ci się pokonać przeszkód, które pojawią się na Twojej drodze do celu. Choć trudno będzie Ci się z tym pogodzić, będziesz musiał w końcu zaakceptować sytuację, w której przyjdzie Ci się znaleźć.