Obłąkany

  Motyw obłąkania we śnie pojawia się wtedy, kiedy pragniesz uwolnić się od wszelkich zahamowań, które torują Twój rozwój i nie pozwalają Ci żyć w zgodzie z własnym rytmem. Taki sen najczęściej wskazuje, że straty, które poniesiesz będą niewspółmierne do korzyści jakie odniesiesz nawiązując relację z pewną osobą.

Szczegółowe znaczenie snu o obłąkaniu:

  Przebywanie w zakładzie dla obłąkanych stanowi w snach ostrzeżenie, że możesz zostać przez kogoś oszukany. Zachowaj zatem czujność i postaraj się nie dawać przypadkowym ludziom kredytu zaufania.
  Jeśli to Ty jesteś obłąkany, nie wyciągaj pochopnych wniosków i dokładnie planuj swoje kroki, bowiem tylko dzięki przemyślanej strategii udowodnisz, że życie może być dla Ciebie bardziej ekscytujące. Nie nastawiaj się jednak, że uda Ci się zrealizować wszystkie Twoje plany, wiele z nich będzie bowiem dla Ciebie nieosiągalne przez długi czas.
  Rozmowa z obłąkaną osobą to w marzeniach sennych znak, że niepotrzebnie zaczniesz zawierać niekorzystne interesy.
  Jeśli spotykasz obłąkaną osobę jest to sygnał wskazujący na to, że powinieneś lepiej zatroszczyć się o własne zdrowie bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.
  Jeśli w swoim śnie widzisz obłąkaną osobę jest to zły znak, który oznacza, że wpadniesz w poważne problemy.
  Obłąkany ojciec stanowi zapowiedź, że w niedalekiej przyszłości zaangażujesz się w kompromitujący biznes bądź odbędziesz wyjazd służbowy za granicę.
  Sen o obłąkanej matce zwiastuje nadchodzącą stratę, należy go interpretować poddając analizie głębsze pragnienia śniącego. Obłąkana matka jest symbolem walki w miłości, może wieszczyć napięcia w rodzinie oraz nadchodzące straty. Zwykle tego typu sny mają podwójne znaczenie, zarówno pozytywne jak i negatywne. W pozytywnym aspekcie sny, w których widzisz obłąkaną matkę są oznaką szczęścia.
  Widok obłąkanego psa we śnie może być dość niepokojący. Obłąkane zwierzę widziane w snach wywołuje najczęściej uczucie niepokoju, strachu i przerażenia. Twoje wysiłki nie będą warte grzechu ani ciężkiej walki. Zostaniesz zaatakowany przez ludzi, którym ufasz bądź, na których od dawna polegasz.
  Piana na ustach z powodu obłąkania odzwierciedla podekscytowanie, którego nie jesteś w stanie znieść. Już nie możesz doczekać się czegoś, co przyniesie Ci więcej korzyści. Postaraj się jednak przestać tak bardzo ekscytować ponieważ w końcu możesz się spotkać z wielkim rozczarowaniem.