Nocnik

Nocnik stanowi świadectwo zaniżonego poczucia własnej wartości. Jeśli nie zaczniesz się bardziej starać niczego w życiu nie osiągniesz. Możliwe również, że czujesz się zależny od innych osób.
Sen może być także wyrazem pogorszenia się stanu zdrowia, dlatego po takim śnie zawsze warto wykonać podstawowe badania lekarskie.

Szczegółowe znaczenie snu o Nocniku:

Widok nocnika we śnie stanowi zapowiedź wygodnego życia pozbawionego zarówno większych wzlotów jak i upadków. W negatywnym znaczeniu sen może wieszczyć chorobę, lub jakąś inną dolegliwość u jednego z członków rodziny. Postaraj się zrobić wszystko co w twoim stanie, aby pomóc tej osobie.

Wypróżnianie się do nocnika oznacza, że po licznych perturbacjach uda ci się uwolnić od trapiących cię trudności i problemów. Alternatywnie sen może wskazywać, że pomimo dojrzałego wieku wciąż nie jesteś samodzielny i zbytnio polegasz na pomocy swoich rodziców.

Gdy we śnie przynosisz komuś nocnik to taki sen wskazuje, że masz na głowie zbyt dużo obowiązków. Każdy wymaga od ciebie bardzo dużo, nie zważając na to, że to ty potrzebujesz pomocy i chwili wytchnienia.

Widok moczu w nocniku wskazuje na pojawienie się pewnych trudności. Choć do tej pory parłeś do przodu, dzielnie walcząc o swoje pragnienia i cele, a twojej drodze pojawią się pewne niespodziewane trudności. Im ciemniejszy jest kolor uryny, tym będą one zdecydowanie poważniejsze.

Sprzątanie nocnika sugeruje, że podejmiesz się zadania, które okaże się ponad twoje siły, jednak z jakiegoś tylko tobie znanego powodu nie wycofasz się, tylko dzielnie będziesz próbował zrealizować zadanie.

Siadanie na nocniku we śnie wskazuje, że nie wszystkie sprawy ułożą się nie tak jakbyś sobie tego życzył. Sen dotyczy zwłaszcza życia zawodowego. Być może premia, na którą bardzo liczyłeś nie zostanie Ci przyznana, lub ominie Cię awans.

Gdy we śnie widzisz siedzące na nocniku dziecko, to jest to zapowiedź miłej niespodzianki. Możliwe, że bliska Ci osoba, w jakiś przyjemny sposób Cię zaskoczy, lub uda Ci się zrealizować wyjazd, na który bardzo liczyłeś.

Zobacz także:

  • Skunks
  • Halibut
  • Dyskusja