Nektar

Nektar widziany w snach jest wyrazem troski o spokojną przyszłość oraz życie pełnych upojnych wyzwań i wzniesień. W negatywnym znaczeniu sen o nektarze stanowi przesłanie, iż podążanie drogą na skróty bądź pójście w życiu na przysłowiową łatwiznę może nie przynieść pożądanych rezultatów. Bowiem zgodnie z sennikiem niekiedy, aby osiągnąć sukces trzeba się mocno napracować i żyć w zgodzie nie tylko z samym sobą, ale także z innymi.

Podstawowe znaczenie snu o nektarze

Widok nektaru jest w snach zapowiedzią lekkiej przyszłości bez trosk i niepotrzebnych niedomówień. Pewna osoba zapewni Ci dostatnie życie, które choć nie będzie usłane różami, będzie smakować doskonale.

Picie nektaru we śnie jest oznaką, że poprzez systematyczną pracę będziesz w stanie osiągnąć wyznaczone w życiu cele.

Jeśli śnisz, że ktoś pije nektar jest to znak, że czeka cię spokojna starość u boku kochających Cię osób. Zostaniesz otoczony opieką bądź otrzymasz wsparcie ze strony ludzi, którzy życzą Ci jak najlepiej.

Zepsuty lub gorzki nektar w marzeniach sennych to najczęściej zły znak, po takim śnie możesz spodziewać się negatywnej odpowiedzi w ważnej dla Ciebie sprawie bądź rozczarowania.

Piecie nektaru z pucharu to w snach znak, iż zaczniesz wywyższać się ponad innymi, przez co zaryzykujesz zerwanie dobrych relacji z bliskimi i przyjaciółmi.

Sen o nektarze w innych sennikach oraz kulturach

Według starożytnych senników nektar jest synonimem dostatku oraz atrybutem boskiego bytu. Niekiedy świadczy również o patrzeniu na świat przez pryzmat różowych okularów, których śniący najchętniej by nie zdejmował.

Sennik mistyczny

Nektar we śnie interpretowany jest jako zwiastun pozbycia się niepotrzebnych problemów. Ciężar jaki nosiłeś przez długi czas zostanie zrzucony wraz z pojawieniem się intratnej okazji do zapewnienia sobie lepszej przyszłości.

Zobacz także:

  • Moda
  • Wskrzeszenie
  • Nakaz