Narada

Sen o naradzie symbolizuje strukturę oraz organizację panującą w Twoim własnym życiu. Narady są zazwyczaj zwoływane w celu kontrolowania działań oraz postępów ludzi, którymi członkowie narady pragną zarządzać.

Jakie jest znaczenie ma sen o naradzie?

Narada według sennika odzwierciedla sposób, w jaki ustalasz własne priorytety oraz porządek panujący w Twoim życiu. W negatywnym znaczeniu świadczy, że czujesz się przez innych kontrolowany lub wręcz uciskany. Jeśli pragniesz zmienić coś w swoim życiu, musisz najpierw wyrwać się z kajdan, które dźwigasz.

Narada przy stole

Kiedy śnisz, że narada odbywa się przy stole, wówczas oznacza to, że zastanawiasz się w jaki stopniu masz kontrolę nad własnym życiem. Być może obawiasz się, że inni są w tym od Ciebie lepsi. Jednak nie martw się, bo przyszłość przyniesie ze sobą nowe szanse.

Uczestniczenie w naradzie

Sen o uczestniczeniu w naradzie to znak, że zaczniesz odgrywać bardzo aktywną rolę w przyszłości pewnego człowieka. Okażesz się pomysłodawcom pewnego przedsięwzięcia, które pozwoli Ci osiągnąć wyższy poziom na drabinie społecznej. Komunikacja oraz ciężka praca okażą się dla Ciebie kluczowe do osiągnięcia osobistego sukcesu.

Narada z szefem

Kiedy śnisz, że jesteś na naradzie z szefem, oznacza to, że w Twoim najbliższym otoczeniu pojawi się osoba niegodna zaufania, która będzie zdradzać wszystkie Twoje sekrety. Jeśli w porę nie zdusisz jej planów w zarodku, wszystkie Twoje plany legną w gruzach a Ty przestaniesz grać pierwsze skrzypce.

Narada w pracy

Sennik zdradza, że narada w pracy wieszczy zmiany w życiu zawodowym oraz duże perturbacje w karierze. Jeśli narada jest udana, wówczas osiągniesz z szefem wspólny kompromis, na którym od dawna Ci zależało. Jeśli natomiast wynik narady jest dla Ciebie negatywny, oznacza to, że nie otrzymasz tego, czego pragniesz.

Narada zarządu

Sen o naradzie zarządu firmy jest zapowiedzią, że zostaniesz oceniony jako człowiek apodyktyczny oraz przesadnie dbający o należyte wykonywanie własnych obowiązków. Zaczniesz za bardzo kontrolować innych ludzi i egzekwować od nich wyznaczone przez siebie zasady. Być może warto zastanowić się nad tym, aby dać innym więcej swobody oraz pozwolić im na dokonywanie własnych wyborów. Pamiętaj, że inni podobnie jak Ty najlepiej nauczą się wszystkiego na własnych błędach.

Zabranie głosu na naradzie

Kiedy śnisz, że wypowiadasz się na naradzie, oznacza to, że wyrazisz na forum własne zdanie w ważnej dla Ciebie sprawie. To może okazać się szokiem dla Twoich współpracowników. Choć nie zawsze udaje Ci się postanowić na swoim, tym razem będziesz walczyć o to, co uważasz za słuszne.

Sen o naradzie uczniów

Szkolna narada uczniów według sennika wieszczy, że będziesz czuć się bezradny oraz uciskany przez innych. Pierwszym krokiem do podążania w kierunku lepszych zmian może okazać się dla Ciebie ujawnienie skrywanych żali oraz zaakceptowanie własnych słabości. W końcu będziesz mieć ochotę na podjęcie niezbędnych działań w Twoim życiu.

Słuchanie narady

Przysłuchiwanie się naradzie we śnie to znak, że powrócisz do dawnych projektów, które kiedyś porzuciłeś przez zbyt duży nawał obowiązków. W innym znaczeniu taki sen może oznaczać, że całkiem przypadkiem usłyszysz coś, od czego będzie zależała Twoja przyszłość. Informacje, które posiądziesz zmienią także Twój punkt widzenia i rozjaśnią wszystko, co było dla Ciebie do tej pory niejasne.

Tajna narada

Sen o tajnej naradzie stanowi przypomnienie o rzeczach, które są dla Ciebie w życiu ważne, lecz nie chcesz, aby wszyscy o nich wiedzieli. Pragniesz zachować nieco przestrzeni osobistej tylko dla siebie oraz dla swoich bliskich z dala od innych. Niestety natrafisz na swojej drodze na wścibskie osoby, które zapragną przeszkodzić Ci w Twojej misji i zburzą to, co udało Ci się do tej pory zbudować. Tylko od Ciebie będzie zależało jak zareagujesz na zaistniałą sytuację.

Co oznacza narada w senniku mistycznym?

Sen o naradzie stanowi nawiązanie do struktury według, której zaczniesz porządkować swoje życie. Wyznaczysz sobie priorytety, które będziesz skrupulatnie realizować. Niestety wścibskie osoby zaczną wtrącać się w Twoje sprawy i mieszać tak długo, dopóki się nie zorientujesz. Narada w snach może mieć także pozytywne konotacje. Może bowiem świadczysz o wyznaczeniu sobie jasnych celów, które po kolei będziesz w swoim życiu realizować. Każdy z nich będzie Cię przybliżać do miejsca, w którym pragniesz kiedyś się znaleźć.