Sennik Naparstek

Sen o naparstku zwraca uwagę, że nie możesz jedynie skupiać się na własnych potrzebach, czasem należy również zadbać o potrzeby najbliższych. Sennik przypomina, że naparstek to znak, że czasami warto pomagać innym, zamiast tylko zaspokajać własne potrzeby.

Znaczenie snu o naparstku:

Jeżeli we śnie masz założony naparstek na palec to jest to dobry znak dla Twojej kariery zawodowej. Prawdopodobnie Twoja pozytywna postawa w pracy zostanie dostrzeżona i w jakiś sposób nagrodzona.

Gdy szyjesz, mając założony naparstek na palec to taki sen odzwierciedla Twoje wielkie serce oraz chęć pomagania innym. Alternatywnie sen wskazuje, że Twoi bliscy pomogą Ci w wykonaniu obowiązków domowych.

Jeżeli w swoim śnie masz problemy ze zdjęciem naparstka z palca to sen ostrzega Cię, że dajesz na jawie komuś sobą manipulować. Może być to spowodowane twoją uczciwością lub łatwowiernością, prawdopodobnie jednak narazisz siebie oraz bliskie Ci osoby na niebezpieczeństwo.

Sen, w którym szukasz naparstka wieszczy złożone problemy w domu, które będziesz musiał szybko rozwiązać.

Jeżeli we śnie zgubiłeś naparstek i nie możesz go znaleźć jest to znak, że na horyzoncie pojawiają się poważne problemy, których jeżeli nie uda Ci się szybko rozwiązać, to mogą mieć one dla Ciebie przykre konsekwencje. Możesz się ich spodziewać zwłaszcza w dziedzinie finansów. Dlatego zacznij działać mądrze i zastanów się jak wszystko rozwiązać.

Znalezienie naparstka we śnie stanowi ostrzeżenie, aby nie żyć bezmyślnie z dnia na dzień. Zamiast tego lepiej zacznij myśleć o zabezpieczeniu swojej przyszłości.

Nowy naparstek lub jego kupno zwiastuje zgodnie z sennikiem poznanie nowych ludzi, dzięki którym nawiążesz wyjątkowo owocne znajomości.

Stary naparstek pojawiający się w snach stanowi zapowiedź, że podpadniesz wysoko postawionym ludziom. Prawdopodobnie stanie się tak z uwagi na Twoje nierozsądne zachowanie, które niepotrzebnie skupi na Tobie uwagę innych.

Srebrny naparstek we śnie wieszczy udany, szczęśliwy związek lub małżeństwo. Znalazłeś swoją druga połówkę, a każdy dzień spędzony z Tą osobą jest dla Ciebie niesamowitym przeżyciem, dzięki któremu czujesz że jesteś lepszą osobą.

Zniszczony naparstek oznacza, że w ostatniej chwili uda Ci się uniknąć w życiu niebezpieczeństwa. Prawdopodobnie w porę zorientujesz się kto próbuje Tobą manipulować lub do czegoś namawiać. Nie pozwól byś cierpiał tylko dlatego, że boisz się zachować asertywnie i powiedzieć nie.

Jeżeli we śnie ktoś daje Ci naparstek w prezencie to taki sen wskazuje, że nowe znajomości okażą się niezwykle korzystne pod względem biznesowym. Twój zmysł i ciężka praca w końcu przyniosą pozytywne efekty.