Namiot

  Namiot we śnie zwiastuje niepewne czasy, w których przyjdzie Ci się znaleźć. Obrazuje tymczasowy dom oparty na niezbyt solidnej konstrukcji. W niektórych sytuacjach namiot to symbol wyrażający pragnienie ucieczki od codziennych trosk i obowiązków oraz przeniesienie się do świata, z którego można czerpać nieustanną radość i szczęście. Przypomina również o możliwości odpoczynku i poszukiwania wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia duchowej podróży. Sen stanowi zachętę do zrzucenia krępujących kajdan oraz poświęcenia odrobiny czasu na podróżowanie w odległe miejsca w poszukiwaniu szczęścia. Namiot jest także symbolem braku pewności siebie oraz wolnego ducha.
  Kiedy widzisz namiot we śnie, wówczas prędzej czy później zaczniesz poszukiwać ucieczki od rutyny dnia codziennego.
  Sen o spaniu w namiocie obrazuje zamiłowanie do przygód i rozrywek. Jeśli brakuje Ci w życiu emocji, w przyszłości będziesz miał ich bez liku, wystarczy tylko, że ponownie zaczniesz odkrywać swoje wewnętrzne uczucia i uwolnisz się od niektórych problemów. Jeśli śnisz, że widzisz jak ktoś śpi w namiocie oznacza to, że jesteś gotów, aby pozbyć się uprzedzeń, które uniemożliwiają Ci, by cieszyć się życiem.
  Kiedy we śnie jesteś w namiocie, wówczas zacznie doskwierać Ci brak stabilizacji w życiu bądź brak poczucia bezpieczeństwa.
  Jeśli we śnie widzisz siebie rozbijającego namiot, może to oznaczać, że myślisz o uzyskaniu stałego dachu nad głową. Sen może również świadczyć o tym, iż z jakiegoś powodu odczujesz dużą ulgę w życiu osobistym bądź finansowym.
  Pole namiotowe we śnie oznacza, że nie masz pełnego zaufania w stosunku do ludzi, z którymi masz na co dzień styczność. Jeśli wyruszasz w podróż, Twoi kompani podróży mogą okazać się niezwykle problematyczni.
  Sen o zepsutym bądź podartym namiocie to znak, że nie jesteś w stanie właściwie zająć się problemami, które doskwierają Ci w prawdziwym życiu. Czeka cię wiele problemów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć w samotności.
  Rozbijanie namiotu we śnie to znak, że pragniesz uwolnić się od życiowej monotonii jednak przed Tobą jeszcze długa droga.
  Zielony namiot we śnie odzwierciedla brak życiowej stabilizacji oraz niepewność, którą obecnie odczuwasz. Czerwony namiot to znak, że powinieneś wreszcie podjąć wiążące decyzje oraz zastanowić się nad tym, czy Twój obecny dom nie jest zbudowany jest na chwiejnych fundamentach. Biały namiot we śnie jest natomiast zapowiedzią mroku, może zwiastować chorobę, jeśli uwielbiasz przygody, wówczas sen jest oznaką, iż nadszedł czas, aby ustabilizować swoje życie.
  Sen o dużym namiocie świadczy o dużej pewności siebie oraz o energicznym podejściu do pracy, być może nawet czeka Cię awans, najważniejsze by stale podążać za swoimi celami.