Nalewka

  Nalewka we śnie jest symbolem relaksu, orzeźwienia i satysfakcji z dóbr doczesnych. Stanowi przesłanie, że pewna ogromna siła skłoni Cię do wykonania dużej pracy we współpracy z osobami, które dobrze Ci życzą. Nalewka jak każdy alkohol jest także symbolem uzależnienia, które można rozumieć w znaczeniu dosłownym bądź przenośnym np. uzależnienie od miejsca bądź ludzi, z którymi mamy do czynienia na co dzień.
  Picie z kimś nalewki wróży szczęście w miłości oraz w planach kształtowania wspólnej przyszłości z partnerem, jest oznaką wierności w uczuciach, niekiedy stanowi także zapowiedź rychłego małżeństwa.
  Sen o upojeniu nalewką stanowi przestrogę przed zawieraniem znajomości z osobami o lekkich obyczajach, stanowi także zapowiedź przykrości w sprawach, które do tej pory przebiegały gładko i pomyślnie.
  Jeśli śni Ci się rozlana nalewka to znak, że najbliższe spotkanie towarzyskie z grupą bliskich osób, które tak długo planowałeś źle się skończy bądź w ogóle się nie odbędzie.
  Gdy robisz nalewkę we śnie, wówczas będziesz mieć wiele do zaoferowania innym, utorujesz sobie drogę do szybkiego osiągnięcia swoich ukrytych celów oraz zawrzesz nowe i bardzo korzystne znajomości.
  Owocowa nalewka z dużą ilością alkoholu stanowi zapowiedź odważnych posunięć, przedsiębiorczości i sukcesu materialnego. Sen stanowi także ostrzeżenie, by uważać na zdrowie.
  Sen o piciu nalewki w samotności jest oznaką, że zaczniesz mieć problem z komunikowaniem się z innymi ludźmi, fałszywi doradcy mogą sprawić, że wybierzesz samotność, która sprawi, że nie będziesz potrafił cieszyć się życiem.