Nadajnik

  Nadajnik we śnie jest symbolem tajnych spraw, ryzyka, spisku, kłopotów i wewnętrznego niepokoju. Stanowi przesłanie, by nie ufać obcym ludziom, którzy udają przyjaciół i ładnie się uśmiechają, mogą oni bowiem stać się przyczyną niepotrzebnych kłopotów. Sen nawołuje także do zachowania stosownej ostrożności oraz przestrzega przed niebezpieczeństwem, które może w każdej chwili zmienić na niekorzyść życie śniącego.
  Jeśli we śnie widzisz nadajnik, wystrzegaj się ludzi oferujących Ci pozornie świetlaną przyszłość, ich fałszywość może być bowiem początkiem Twoich kłopotów.
  Tajny nadajnik we śnie wróży cierpienie ze strony bogatych ludzi, lepiej uważaj na to co mówisz, możesz bowiem paść ofiarą intryg o jakich Ci się wcześniej nie śniło.
  Nadajnik obcego pochodzenia we śnie na ogół zwiastuje, iż będziesz się musiał z czegoś wytłumaczyć, może to dotyczyć zarówno spraw zawodowych jak i prywatnych.
  Sen o włączonym nadajniku stanowi zapowiedź korzystnych zmian w interesach, szansę na rozpoczęcie lepszego życia, radość i dostatek.
  Jeśli go słyszysz to znak, że uda Ci się rozwiązać pewną sprawę administracyjną bądź otrzymasz lepsze stanowisko, pracę lub podwyżkę.