Nabrzeże

  Nabrzeże we śnie to silny znak, który niesie ze sobą wiele pozytywnej energii. Może oznaczać potrzebę zrobienia sobie przerwy bądź odejście od napiętego harmonogramu dnia codziennego. Nabrzeże może również stanowić zapowiedź pozostawienia za sobą starych ścieżek oraz rozpoczęcia nowych. Sen ma zwykle wymiar duchowy, jest oznaką wejścia na wyższy poziom świadomości życiowej.
  Jeśli jesteś na nabrzeżu to znak, iż niebawem wkroczysz w nową fazę swojego życia, w której większość Twoich życzeń wreszcie się spełni, będziesz mieć także mnóstwo czasu, aby pozamykać niedokończone sprawy z przeszłości. Sen o pięknym nabrzeżu zapowiada nowy początek, jest to dobry czas, by rozpocząć kolejną podróż a także pozbyć się tego, co stare bądź negatywne w Twoim życiu.
  Sen o cumowaniu przy nabrzeżu może oznaczać bardzo stresujący okres w Twoim życiu, który będzie od Ciebie wymagał wiele cierpliwości i ostrożności.
  Gdy spacerujesz nabrzeżem jest to znak, że znajdziesz się pod ochronnym płaszczem stworzonym przez człowieka, któremu na Tobie zależy.
  Jeśli stoisz na nabrzeżu i widzisz wodę, wówczas sen stanowi zapowiedź, iż otrzesz się o skrajne uczucia, uważaj jednak, abyś przy tym nie uraził uczuć innych ludzi a zwłaszcza uczuć swoich bliskich. Sen może stanowić także ostrzeżenie przed podejmowaniem zbyt wielu ryzykownych działań.
  Statki cumujące na nabrzeżu wieszczą realizację życiowych celów, są także wyrazem ludzkich pragnień, pasji a niekiedy także pogoni za nierealnymi marzeniami.