Muminki

  Muminki we śnie odzwierciedlają zarazem wesołą jak i mroczną wizję świata. Są symbolem życiowej wędrówki, która może wzbudzić w człowieku strach bądź skłonić do odbycia życiowej przygody. Muminki są także symbolem rodzinnej atmosfery oraz bezpiecznej i przyjaznej krainy, w której każdy może czuć się dobrze niezależnie od tego, skąd pochodzi.
  Oglądanie Muminków w telewizji to znak, że wydarzenie, na którym nie chciałeś się pojawić okaże się dla Ciebie niezwykle cenne i interesujące. Wyciągniesz z niego ciekawe wnioski, które posłużą Ci do rozwiązania wielu spraw w przyszłości.
  Jeśli śnisz, że oglądasz Muminki wraz z dziećmi, wówczas jest to oznaką, iż pewne sprawy z dzieciństwa zaczną z czasem do Ciebie powracać, uświadomisz sobie, że masz przed sobą jeszcze wiele do zrobienia, by rozwiązać do końca to, co zostało rozpoczęte w Twojej przeszłości.
  Kiedy widzisz we śnie Włóczykija to znak, że wybierzesz się w odległą podróż, podczas której poznasz ciekawych ludzi, którzy uznają Cię za przyjaciela.
  Kiedy śnisz o Małej Mi, wówczas zrobisz wokół siebie dużo niepotrzebnego hałasu, nie będzie Ci straszna żadna historia, gdyż ze wszystkim sobie świetnie poradzisz.
  Sen o Muminku oznacza, będziesz mieć wiele ciekawych pomysłów na planowanie wolnego czasu, podejmiesz też szereg nowych wyzwań wraz ze swoimi przyjaciółmi bądź bliskimi a Twoja ciekawość świata nie będzie miała granic.
  Jeśli we śnie widzisz Migotkę, wówczas możesz się spodziewać, że pozostaniesz w świecie własnych marzeń i fantazji, jednak uważaj, bo rzeczywistość może okazać się bardziej brutalna niż myślisz.
  Ryjek jest we śnie symbolem biernej i tchórzliwej postawy, zwykle wieszczy problemy z samodzielnym podejmowaniem świadomych decyzji, jest synonimem pesymizmu oraz czarnowidztwa.
  Paszczak we śnie to znak, że zaczniesz na nowo czerpać wiedzę ze starych źródeł, powrócisz do korzeni i zdecydowanie bardziej zaczniesz rozwijać swoje pasje.
  Mama Muminka we śnie to symbol matczynej opieki i gościnności, zwykle wieszczy spędzenie czasu w miłym towarzystwie bądź w gronie rodziny.
  Tata Muminka to znak, że Twoja odpowiedzialna postawa stanie się przykładem dla innych, podrzucisz też swoim bliskim wiele ciekawych pomysłów na racjonalne planowanie ich przyszłości.
  Buka w marzeniach sennych jest symbolem strachu i odrzucenia, zapowiada w życiu każdego człowieka okres pełen mroku i zwątpienia.

Zobacz także:

 • Pokład
 • Bóbr
 • Przemyt